Napsat recenzi

Dovolená

Recenze hotelu Oasis Belorizonte Hotel **** (Kapverdské ostrovy - Sal - Santa Maria)

Hodnocení:
průměrně: 4,3/5
Vloženo:
Pobyt: říjen 2018
Přečteno: 204x
Recenze se líbila: 202 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Úžasná odpočinková dovolená

Ubytování  průměrně (3,8/5)

Bydleli jsme v pokojích na hotelu. Pokud jste chtěli, uklízí se každý den. Pokoje prostorné s terasou k bazénu. Zařízení dostačující, televize, veliké dvoulůžko, lednička, trezor za poplatek, vana, fén, bidet. Pravdou zůstává, že rodiče bydleli se několika šváby, ale zvykli si

Strava a stravování  průměrně (4,4/5)

Velký výběr od mas, příloh, salátů, ovoce a zákusků. Jediné, co jsme nedávali byla káva. Tu opravdu nemají dobrou.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4,2/5)

Byli jsme zde před 3 roky a koukali jsme, jak se všude buduje, včetně hotelu. Personál usměvavý a v pohodě.

Pláž a moře  průměrně (4,8/5)

Nejkrásnější, co jsme kdy zažili. Nádherné vlny, ve kterých se dá dovádět, čistá pláž se slunečníky, bar opodál, co víc si přát

Okolí hotelu  průměrně (3,7/5)

Hodně toho kolem vyrostlo, je vidět, že se starají, aby se turisté vraceli.

Celkový dojem  průměrně (4,3/5)

Věřím, že se sem zase z vrátím. Doporučuji projet ostrov, velmi se vyplatí doumluvit se s lidmi, kteří jsou u pláží a nabízí výlety. Za třetinovou cenu uvidíte všechno.Vyplatí se koupit ve městě datová karta, protože na hotelu je WiFi drahá a nespolehlivá.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 84
z 104 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

zvětšit mapu

Sal - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání