Menší hotel s bazénem uprostřed města

Recenze hotelu My Hotel **** (Jordánsko - Rudé moře - Akaba (Aqaba))

Průměrné hodnocení hotelu:
3
(na základě 1 recenze)
Celkové hodnocení autora:
Vloženo:
Pobyt: květen 2023
Fotografie: 24
Komentáře: 0

Hotel jsem navštívila v rámci infocesty v Jordánsku v květnu 2023. Prohlídka trvala cca 40 minut. Hotel je uprostřed města, kousek od centra, takže je prima dostupnost z hotelu do města. U hotelu není pláž, musí se docházet na některou z veřejných pláží ve městě.

Fotografie

Ubytování 

Pokoje jsou standardně zařízené. Výhled je do okolí nebo do vnitrobloku. Pokoje nemají balkon.

Strava a stravování 

Hotel nabízí polopenzi, snídani nebo plnou penzi. Přímo v hotelu jsem nejedla, takže nemohu informovat o kvalitě jídla.

Vybavení, služby a personál hotelu 

Plus je bazén na střeše a výhled do okolí. I když je hotel malý, tak má saunu a SPA za příplatek a masáže.

Okolí hotelu 

Okolí hotelu je rušnější a není zde tak hezký výhled, jedině ze střechy hotelu od bazénu, kde je vidět do okolí, ale z pokojů je vidět pouze na ulici. Plusem je vzdálenost od centra, hotel je v docházkové vzdlenosti.

Celkový dojem 

Celkový dojem je takový průměrný. Určitě ubytování v hotelu neurazí, pro nenáročné klienty to bude dostačující a věřím, že budou zcela spokojení. Převážně tedy cestovatelé, kteří nechtějí trávit celou dobu v hotelu.

Hotel je vhodný pro:

  • Pro všechny věkové kategorie
  • Pro mládež
  • Pro zamilované a manželské páry
  • Pro obchodníky

Tato recenze není ověřena a je čistě osobním názorem jejího autora. Server Recenze.cz ani jeho provozovatel nemůže ověřit, jestli autor hodnocený hotel skutečně navštívil a nenese tak žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost uvedených informací.


Komentáře

Umístění hotelu

Top nabídky dovolené