Napsat recenzi

Velice špatný hotel

Recenze hotelu Crowne Plaza Jordan Dead Sea Resort & Spa **** (Jordánsko - Jordánsko - Mrtvé moře)

Hodnocení:
průměrně: 2/5
Vloženo:
Pobyt: říjen 2018
Přečteno: 63x
Recenze se líbila: 46 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Hotel absolutně neodpovídá úrovni 4-5hvězdičkového hotelu

Pokoje staré, ošklivé, špinavé

Bazén z 90% zavřený, spa a wellness zavřené - z důvodu rozbitého topení

Přístup do moře velice špatný

Personál neochotný, arogantní

Ubytování  průměrně (2/5)

Hotel je megalomanský, ovšem z 90% nevyužitý. Vypuštěné bazény, v době pobytu nefungovalo spa a wellness, pokoje ošklivé, špinavé, roztrahné židle a záclony.

Všude se kouří /v restauraci ne/, ale jinak od pláže, přez bazén a pokoje, všechno kuřácké a smradlavé

Vstup do moře otřesný, pro starší osoby a malé děti naprosto nevhodný. U moře nedostatek lehátek. Jídlo průměrné. Plnou penzi jsme měli jen kvůli dětem, jinak bych nedoporučovala. Voda během oběda - jeden jed účtována, druhý den zdarma...zvláštní....opravdu tento hotel nedoporučuji. V okolí jsou jiné úžasné - Hilton, Movempik apod, tento hotel jsme využili jen z toho důvodu, že ostatní byly již v termínu rezervované a lituji toho. Vyhozené peníze. Cestujeme hodně a po celém světě, ale takový nepoměr ceny a kvality jsem dlouho nezažila. I děti byly bohužel zklamané. Voda v bazenu byla tak ledová, ale opravdu ledová, že jsme vydrželi 10 minu a museli ven z vody.

Naštěstí jsme podnikali výlety a přespali v poušti Wadi Rum, což doporučuji, úžasný zážitek

Strava a stravování  průměrně (2/5)

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (2/5)

personál velice neochotný

Pláž a moře  průměrně (2/5)

Mrtvé moře samo o sobě je samozřejmě zážitek

Okolí hotelu  průměrně (1/5)

prázdné, nic, žádný obchod - nejbližší centrum u hotelu hilton

Celkový dojem  průměrně (2/5)

velice špatný

Tento hotel nedoporučuji doporučuje 0
z 1 recenzentů

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

zvětšit mapu

Jordánsko - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání