Napsat recenzi

Grand Tala Bay resort Aqabs

Recenze hotelu Grand Tala Bay Resort Aqaba ***** (Jordánsko - Jordánsko - Aqaba)

Hodnocení:
průměrně: 2,5/5
Vloženo:
Pobyt: červen 2023
Přečteno: 22x
Recenze se líbila: 26 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Jordansko ano ale tento hotel znovu už nikdy

Ubytování  průměrně (2,8/5)

Pokud se necháte zlákat cestovní kanceláří která Vám řekne, že je to luxusní nabídka...tak vězte, že tomu tak není. Základní pokoje pro Čechy jsou, jak to říci...slušně...max 1* a rozhodně ne 5*. Jsou špinavé, zatuchle, sprchové kouty smrdí odpady, neodtíkají odpady....ve skratce sociální pokoj. Po kraválu nám dali přistýlka a nový pokoj v patře kde jsou ubytování Jordánci. Ale aspoň to nesmrdělo a dítě mělo na čem spát a dokonce uklizeli.

Strava a stravování  průměrně (2,8/5)

To co máte na oběd, zbude na večeři a takhle každý den dokola. Pokud přijdete ráno a nejste místní, tak Vám ani kafe nedonesou. Pokud chcete mléko do kávy ráno tak musíte dlouho počkat až ho někde asi nadoji. Hold nejste místní klientela a tak máte smůlu.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (2,6/5)

Vybavení na normálním pokoji vypadá sice zašle ale budiž. Personál...tak asi jsem zvyklá na jiné věci jako že vstřícnost a ochotu. Dokud nepřijel autobus plný místních lidí tak se nic nedělo pak najednou začal fungovat i zahradník....

Pláž a moře  průměrně (3/5)

Moře super na potápění, pláž ujde je tam písek. Akorát ta čistota nevím úplně když tam jsou čika od cigaret. V moři plavou sem tam obaly, to je tak když přijde zahalená ženská sedne si na kraj moře a cpe se čímsi co pak normálně nechá na pláži plavat ve vodě...prostě děs.

Okolí hotelu  průměrně (3,4/5)

Okolí hotelu je hold takové jaké je tzn. je tam vidět že je zajímal hotel co je kousek dál neřeší.

Celkový dojem  průměrně (2,5/5)

Po pravdě, když chcete jít do bazénu s dítětem a zjistíte že je obsaženy z 70% ženskými které jsou v těch jejich habitech...tak nevím. Když začnou tzv. cvičit animátoři tak do bazénu naskacou Jordanci...asi jsem zvyklá na jiné věci. Ale cestovala jsem hodně po pravdě i po arabských zemích, ale tento hotel mi připadá že je rezidenční bydlením místních lidí a cizinci tu jen opruzují. Myslím že by bylo moudré asi napsat jak to ve skutečnosti je a cestovka by neměla lhát.

Tento hotel nedoporučuji doporučuje 10
z 20 recenzentů

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Jordánsko - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání