Napsat recenzi

JAR - velký okruh

Recenze hotelu Velký okruh Jihoafrickou republikou (Jihoafrická republika - )

Hodnocení:
Vloženo:
Pobyt: září 2019
Přečteno: 8x
Recenze se líbila: 77 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Program zájezdu byl zajímavý a pestrý, poznali jsme mnoho z Jižní Afriky a také nahlédli do Svazijska. Skvělá byla paní průvodkyně, která nám podávala aktuální a fundované informace, neboť v JAR dlouhodobě žije. Ubytování a služby byly výborné, vše organizačně bezvadně klapalo. Vstřícní byli i místní řidiči.

Ubytování 

Všechny hotely byly na velmi dobré úrovni.

Strava a stravování 

Měli jsme možnost ochutnat místní specilaity, jídlo bylo chutné a pestré.

Vybavení, služby a personál hotelu 

Vybavení i personál hotelů v pořádku, někdy byly potíže s wifi.

Okolí hotelu 

Hotely byly vybírány v bezpečných místech.

Celkový dojem 

Program zájezdu byl různorodý a zajímavý, ale nedal se v některých dnech časově dodržet, a proto ho průvodkyně s řidičem lépe přizpůsobili. K celkově dobrému dojmu velmi přispěla paní průvodkyně, byla skvělá a podávala fundované informace čerpající z toho, že dlouhodobě žije v JAR. CK ale mylně slibovala možnou projížďku na pštrosech, přestože je to již několik let na popud ochránců přírody zakázáno. Uvítali bychom aktuálnější informace.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 1
z 1 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

Komentáře

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání