Napsat recenzi

Cinnamon House ****

Recenze hotelu Cinnamon House **** (Jihoafrická republika - )

Hodnocení:
Vloženo:
Pobyt: duben 2013
Přečteno: 73x
Recenze se líbila: 985 čtenářům
Fotografie: 7
Videa: 0
Komentáře: 0

Krásný hotel na Garden Route, který stojí za návštěvu již kvůli své atmosféře.

Ubytování 

Velmi prostorné pokoje, které jsou nově zařízeny. Některé pokoje disponují terasou.

Strava a stravování 

Hosté mají možnost opravdu pestré snídaně. Počínaje ovocem, přes sladké pokrmy až k typicky anglické snídaně.

Vybavení, služby a personál hotelu 

V hotelu Vás obsluhují přímo majitelé, kteří jsou velice ochotni a laskaví.

Celkový dojem 

Krásný hotel, do kterého bych se určitě chtěla jednou vrátit. Uchvátila mě jeho atmosféra, za kterou vděčí svým majitelům.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 1
z 1 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

Komentáře

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání