Napsat recenzi

Cape Castele Hotel ***+

Recenze hotelu Cape Castele Hotel ***+ (Jihoafrická republika - Kapské město)

Hodnocení:
Vloženo:
Pobyt: duben 2013
Přečteno: 72x
Recenze se líbila: 927 čtenářům
Fotografie: 5
Videa: 0
Komentáře: 0

Vhodný hotel pro ty, kteří chtějí navštívit Kapské město. Jedná se o bezpečnou lokalitu, která je v blízkosti centra Waterfrontu.

Ubytování 

Velice prostorné pokoje, které měly vlastní obývací pokoj s kuchyňkou . Ve vyšších patrech krásný výhled na Waterfront.

Strava a stravování 

V tomto hotelu jsem čerpala pouze snídaně, formou švédských stolů. Jednalo se o typicky anglické snídaně.

Vybavení, služby a personál hotelu 

Personál byl ochotný a milý nejen na recepci, ale i u garáží, které hlídají 24hodin denně. Pokoje každý den uklizené.

Okolí hotelu 

V blízkosti je centrum Waterfront, kam je možné během 10 minut dojít pěšky. Zde jsou možnosti nákupů, návštěvy různých atrakcí a výborných restaurací, které stojí za to navštívit.

V blízkosti hotelu je také supermarket.

Celkový dojem 

Ubytování bylo standardní, hlavní výhodou je blízkost centra a snadná dostupnost do kvalitních restaurací.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 1
z 1 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

Komentáře

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání