Napsat recenzi

Paráda

Recenze hotelu Royal Decameron Club Caribbean Hotel *** (Jamajka - Jamajka - Runaway Bay)

Hodnocení:
průměrně: 3,9/5
Vloženo:
Pobyt: březen 2014
Přečteno: 430x
Recenze se líbila: 1 606 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Dovolenka bola uplne super. Doporučujem každému! Dlhé čakanie sme nemali lebo sme podplatili recepčního :) Mali sme hneď izbu .

Ubytování  průměrně (4,7/5)

Chatky su uplne TOP ale môhli vás aj ubytovať v hoteli v ktorom sme mi neboli lebo lepšie su chatky!

Strava a stravování  průměrně (4,6/5)

Uuuuuuplne super skrátka nemám čo dodať!

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (3,9/5)

Celkom v pohode a personal je paradny! (iste aj čašníkovi musíte dať dolar)

Pláž a moře  průměrně (2,9/5)

Pláž bola uplne super lebo sa o nu každý deň staral personál ale more ani celkom nie.. Iste mnohí píšu že bolo katastrofálne.. Neni to prevda more bolo užasne a to že bolo na začiatku morský ježkovia.. KUPTE SI OBUV DO VODY V MALOM OBCHODE V HOTELI! A najviac ma dostalo ked sme sa potapali a až uplne za bojami tak v mori bol zaplaveny autobus! :D

Okolí hotelu  průměrně (2,9/5)

Krása

Celkový dojem  průměrně (3,9/5)

Odporučujem! :)

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 6
z 7 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Jamajka - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání