Napsat recenzi

Jamajka 10 dní - únor 2014

Recenze hotelu Royal Decameron Club Caribbean Hotel *** (Jamajka - Jamajka - Runaway Bay)

Hodnocení:
průměrně: 3,9/5
Vloženo:
Pobyt: únor 2014
Přečteno: 514x
Recenze se líbila: 403 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Doporučuji - ubytování, hotel, jídlo, alko-nealko ... vše na velmi dobré úrovni. Doporučuji

Ubytování  průměrně (4,7/5)

Většinou malé chatky, popř.jednopatrové budovy s apartmány. Vše vybaveno - koupelna (fén,ručníky,mýdla,šampony,spr.gel), šatna se žehličkou a žehl.prknem. LCD televize, klimatizace. Kdo měl problém, vyměnil pokoj. My spali v chatce a v poho. Jen po střeše nám ráno běhaly ještěrky-děsnej rachot. Ale vzhledem k tomu,že likviduje ostatní hmyz, tak jsme za "hlídače" byli vděčni :-)

Strava a stravování  průměrně (4,6/5)

Pro mě jako strávníka "na maso" super. Taky 3x denně teplá strava se projevila i na váze :-(

Mořských plodů moc nebylo,ale vzhledem k tomu že je zase tak moc nevyhledávám, tak mi to nechybělo. Ostatně se dalo objednat do speciální restaurace buď na rybí speciality (využili jsme a dobrý) nebo na thajskou kuchyni.

Místa v restauraci dostatek, personál ochotný - donesl dle přání vodu,pivo,víno, kávu.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (3,9/5)

Jeli jsme si odpočinou bez dětí, ale přesto nám chybělo více sportovních aktivit či míst k jejich provozování. Animační programy dobrý,ale téměř vše zaměřeno na tanec. Chyběly nápady bez nutnosti znát jazyk - např.kouzelník, pantomima,..... Personál opravdu v pohodě - prostě JAMAN !

Pláž a moře  průměrně (2,9/5)

Četl jsem předchozí recenze a vše odpovídá popisu. Když bylo klidné moře, dalo se i šnorchlovat - ale moc toho vidět nebylo. Při vlnách se nadalo ani to. Moře blízko, teplota moře suprová, lehátka a slunečníky zdarma a všeho dostatek. A když tak u baru se místo našlo :-)

Okolí hotelu  průměrně (2,9/5)

Ani jsme moc nevyházeli, nebylo totiž kam v okolí hotelu. Obchůdky v areálu i těsně mimo něj. 3x jsme opustili komplex a to na výlety - doporučuji, je co vidět.

Celkový dojem  průměrně (3,9/5)

Celkový dojem velice dobrý. Pokud bych se ještě někdy dostal do Karibiku, asi bych pro poznání volil jiný ostrov (Kuba, Dominikánu. Kdo chce ale navštívit Jamajku, tak hotel Vás nezklame a můžete odsud podnikat výlety - buď organizovaně nebo po vlastní ose.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 6
z 7 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

zvětšit mapu

Jamajka - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Podrobné hledání