Napsat recenzi

Hotel Royal Decameron Club Caribbean

Recenze hotelu Royal Decameron Club Caribbean Hotel *** (Jamajka - Jamajka - Runaway Bay)

Hodnocení:
průměrně: 3,9/5
Vloženo:
Pobyt: leden 2014
Přečteno: 587x
Recenze se líbila: 1 741 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Na Jamajku již nikdy! Moře u tohoto hotelu je hrůza. Po koupání v plavkách bahno.

Ubytování  průměrně (4,7/5)

Ubytování v chatkách je skvělé, asi i nejlepší. Ale sem chodíme pouze spát, takže je milé, ale nepodstatné.

Strava a stravování  průměrně (4,6/5)

Nejsme nároční a jídla bylo dost a dobré.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (3,9/5)

ochotní. Bylo zde každý den hodně animačních programů, ale hrozně to řvalo. Dlouho do noci. Bazén u jídelny byl ve velikosti větší vany a dost špinavý.

Pláž a moře  průměrně (2,9/5)

Pláž čistá a stále upravovaná, ale moře!!!!!! Bahno a špína. Ještě jsem nezažila. Manžel když to viděl, prohlásil: kaliště pro prasátka. Opravdu na osprchování, protože jste měli bahno všude.

Okolí hotelu  průměrně (2,9/5)

Okolí hotelu nic moc. Nedalo se nikam jít. Bylo tam 3-5 obchůdků a jinak místní, kteří nejsou zrovna bezpeční. Marjánka je cítit všude. Takže radši s průvodcem. Jenže takto drahé výlety jsme v žádné exotické zemičce nezažili. Velmi !!!! předražené.

Celkový dojem  průměrně (3,9/5)

Vůbec nedoporučuji. Pouze pro opalovače.

Tento hotel nedoporučuji doporučuje 6
z 7 recenzentů

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Jamajka - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání