Napsat recenzi

Byly jsme nadšené!

Recenze hotelu Royal Decameron Club Caribbean Hotel *** (Jamajka - Jamajka - Runaway Bay)

Hodnocení:
průměrně: 3,9/5
Vloženo:
Pobyt: březen 2015
Přečteno: 649x
Recenze se líbila: 1 339 čtenářům
Fotografie: 16
Videa: 0
Komentáře: 0
 • ložnice rodičů ložnice rodičů
 • koupelna koupelna
 • koupelna koupelna
 • denní místnost denní místnost
 • schody do patra schody do patra
 • parto - ložnice holek parto - ložnice holek
 • patro - pohled zpět patro - pohled zpět
 • plán areálu plán areálu
 • pohled od pláže (foceno brzy ráno)... pohled od pláže (foceno brzy ráno)...
 • bar na pláži bar na pláži
 • pohled ze zahrady k hlavní budově pohled ze zahrady k hlavní budově
 • zahrada zahrada
 • okolí bungalovu okolí bungalovu
 • jídelna jídelna
 • okolí bungalovu okolí bungalovu
 • trocha romantiky na závěr trocha romantiky na závěr

Vůbec se nám nechtělo domů. Byly jsme opravdu nadšené, kromě moře snad úplně ze všeho a nakonec i to moře se umoudřilo. Kdyby se někdo zeptal, kam bych se chtěla ZNOVU podívat, odpověděla bych Jamajka bez váhání.

Ubytování  průměrně (4,7/5)

Jak prohlásila moje dcera: vůbec nechápu, proč to tady má jenom tři hvězdičky. Ve skutečnosti ubytování téměř výhradně v bundalovech, krásné domečky v nádherné, udržované zahradě, my měly dvoupatrový, denní místnost, manželská ložnice spojená s šatnou, koupelna, v patře bydlely holčičky... klimatizace (dvě... v ložnici rodičů a v denní místnosti, která v pohodě zvládla i patro). Skoro škoda, že jsem tam chodily jenom spát :-).

Strava a stravování  průměrně (4,6/5)

Shrnuto asi takto: ještěže se na letišti váží pouze kufry... Cokoliv jsem si dala na talíř bylo výborné... všeho dostatek, výběr - dle mne - dostatečný, nejsem moc na mořské plody, které byly ve výběru výjimečně, ale byla tam restaurace a la card (nebyla omezena počtem návstěv), zaměřená na tuto kuchyni, takže si myslím, že na své si mohl přijít opravdu každý.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (3,9/5)

Personál ochotný, příjemný, uměvavý (až k tomu poslednímu zahradníkovi či nosiči zavazadel), slovy naší delegátky: oni se tu usmívají stále, i když v podstatě jejich situace není ani tak moc růžová, prostě jsou takoví. Celodenně animační programy (no jen občas trochu nechápou, že může být i někdo, co nerozumí plně anglicky), snaží se stále zapojit všechny hosty. Sportovní využití široké, byť vše trochu byrokratické, všechno nutno podepsat, pokud chcete vzít někam děti neustále prohlášení, že je berete na vlastní nebezpečí... půjčí šnorchly, ploutve, šlapadla, kanoe i malý katamarán... dále míče, stolní tenis, je tam hřiště na plážový volejbal, tenisový kurt (trenér), možnost půjčení kol (ale do toho provozu bych to nikdy neriskla. Každý večer jiný program (estráda)... bohužel vzhledem k dětem a posunu času jsme chodily spát brzo (i vstávaly :-)), a tak jejich kvalitu nemohu posoudit. Hlídání dětí mi bylo nabídnuto, nevyužila jsem, takže nemohu posoudit, bazény dva, jeden pouze pro dospělé tzv. klidový, který jsme - logicky - nevyužívaly, nám stačil hlavní bazén, byl vedle jídelny, baru :-), i u animačních programů, takže jsem byly spokojeny i tam...

Pláž a moře  průměrně (2,9/5)

pláž pěkná, denně udržovaná, dostatek lehátek, každý si vybral podle své potřeby (slunečník, palmy, slunce), my byly na pláži jen jeden den, jednak jsme na ní "bydlely", takže nám stačilo sedět na terásce u bungalovu a jednak holky nakonec daly přednost bazénu, takže jsme byly častěji u něj - protože...

moře mne lehce zklamalo, první dva dny jsem do něj prakticky nesměly - červená vlajka - ale i pak bylo hodně zvířené, takže působilo špinavě... holkám se ale zase líbily vlny. Naopak, když se následně moře uklidnilo, tak bylo průzračné, čisté tam kde byl písek, na dně rozstly dost řasy, ovšem zase jak zrcadlo, trochu nuda. Jednu z holek požahala meduza, takže pak se do moře bála... proto ten bazén.

Ti, co se vydaly šnorchlovat za kamenou bariéru říkaly, že život je tam bohaty (viděli i chobotnici), osobně neposoudím.

Okolí hotelu  průměrně (2,9/5)

Nikam moc se jít nedalo... po pláži vůbec - součást tvoří tři laguny... a dal jsme to ani nezkoušely, mimo hotel jedna rušná ulice, pak rámků (nic moc)... raději jsem jezdily na výlety.

Celkový dojem  průměrně (3,9/5)

Kdykoliv znovu!

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 6
z 7 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

 • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Jamajka - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání