Napsat recenzi

SPOKOJNOT

Recenze hotelu Merrils Beach Resort II *** (Jamajka - Jamajka - Negril)

Hodnocení:
průměrně: 4/5
Vloženo:
Pobyt: březen 2015
Přečteno: 218x
Recenze se líbila: 1 265 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 1

velmi prijemny hotel hned pri plazi, ochotny personal, vyborna delegatka

Ubytování  průměrně (3,5/5)

ciste, kludne, prijemne. urcite sa vratime

Strava a stravování  průměrně (4/5)

pochutili sme si

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (3,5/5)

boli velmi prijemni

Pláž a moře  průměrně (5/5)

plaz a more bolo proste uzasne,

Okolí hotelu  průměrně (4,5/5)

bary, restauracie, diskoteky, prava jamajka

Celkový dojem  průměrně (4/5)

dovolenka bola vyborna, negril je super destinacia a jamajka je velmi pohodova. no problem. nasa delegatka bola mlada pani,zijuca na Jamajke a na vyletoch nam podala extra zaujimave informacie o ostrove, bola velmi mila a profesionalna. Isli sme na dovolenku s ****.dakujeme za krasny pobyt a dufame ze sa sem coskoro vratime

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 2
z 2 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu

Komentáře

Romana Marešová: Souhlas - 22. 4. 2015 11:56

Nezbývá mi nic jiného než souhlasit, byli jsme zde v únoru 2015 a všichni čecháčkové jsme byli naprosto spokojeni a určitě se sem někdy vrátíme. Moře prostě úžasné. reagovat
Přidat komentář

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Další recenze hotelu

Umístění hotelu

Jamajka - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání