Napsat recenzi

NO PROBLEM

Recenze hotelu Hotel Merrils Beach Resort I *** (Jamajka - Jamajka - Negril)

Hodnocení:
průměrně: 3/5
Vloženo:
Pobyt: duben 2014
Přečteno: 463x
Recenze se líbila: 876 čtenářům
Fotografie: 3
Videa: 0
Komentáře: 0
  • každý den vám zahraje na  pláži každý den vám zahraje na pláži
  • hraje se a hraje :-) hraje se a hraje :-)
  • nabídka ovoce při poledním grilování....každé úterý v hotelu Merrils II. - pro všechny tři hotely Merrils....po pláži z Merrils III i I  pouze pár kroků nabídka ovoce při poledním grilování....každé úterý v hotelu Merrils II. - pro všechny tři hotely Merrils....po pláži z Merrils III i I pouze pár kroků

V tomto hotelu existují pěkné světlé pokoje, ale stejně tak tmavé a neudržované pokoje, zlým snem je např. pokoj 301, ve kterém jsme se pouze jednou vyspali a hned ráno požadovali výměnu tohoto pokoje.....takže pozor kam vás ubytují !

Jídlo je průměrné, každý den k obědu i večeři je ryba a jeden jiný druh masa.

Pláž a moře jsou opravdu nej, vhodné i pro neplavce, krásné dlouhé procházky po bílém písku !

Úklid probíhá každý den, jenom vám někdy zapomenou dát ručníky, špinavé vezmou a nové nedají, takže je lepší si špinavý schovat a nebo dohlédnout na pokojskou.

Personál je usměvavý a nic pro ně není problém - na rozdíl od nás !

Ubytování  průměrně (2/5)

rozdílné pokoje v objektu....osobně pozor na pokoj 301 !

Strava a stravování  průměrně (3/5)

pouze dva druhy masa denně, z nichž jedno je ryba

každé úterý probíhá polední grilování v Merrils II. tady jsou 2 druhy masa a ryba

výborné koktejly s čerstvého ovoce i rumu po celý den

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (3/5)

vybavení pokojů je skromné, personál usměvavý, nic pro ně není problém

Pláž a moře  průměrně (5/5)

pláž a moře opravdu nej, dostatek lehátek, mění se ručníky na pláž třeba každý den, o bezpečnost se stará turistická policie, krásné dlouhé procházky po bílém písku, suvenýry na každém kroku :-)

Okolí hotelu  průměrně (4/5)

dostupné nákupní středisko 5 minut chůze, nádherná pláž opravdu nekonečně dlouhá

Celkový dojem  průměrně (3/5)

s ohledem na cenu, odpovídající ubytování i služby

hotel bych doporučila pouze nenáročným klientům !

A něco navíc....nelétejte s Travel Service, to je to nejhorší co jsem kdy zažila, malé letadlo, úzké sedačky a k tomu mezipřistání kvůli doletu na krátké či střední tratě...... cestu na Jamajku jsme si zaplatili s Condorem ( německý charter ) a byla to pohoda.... :-) S Condorem také neplatíte žádné příletové ani odletové taxy :-) prima dovolenou všem :-)

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 1
z 1 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Jamajka - nejlepší hotely

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání