Napsat recenzi

Super - doporučuji

Recenze hotelu Royal Decameron Montego Beach Hotel **** (Jamajka - Jamajka - Montego Bay)

Hodnocení:
průměrně: 5/5
Vloženo:
Pobyt: leden 2014
Přečteno: 714x
Recenze se líbila: 587 čtenářům
Fotografie: 2
Videa: 0
Komentáře: 0
  • pláž s hotelem pláž s hotelem
  • pokoj pokoj

V Karibiku jsme již vyzkoušeli více hotelů Decameron, ale tento se nám moc líbil a vrátíme se rádi zpět.

Ubytování  průměrně (4,8/5)

Nejprve jsme byli ubytovaní v ROYAL DECAMERON CLUB CARIBBEAN , asi 60km od Montego Beach, je to rozdíl 1/2 hvězdy, ale v ubytování nejméně 2 hvězdy. Krásné a prostorné pokoje a skvělé postele.

Strava a stravování  průměrně (4,8/5)

Dostatek a velký výběr, možnost poledních sendvičů. Dorty i zmrzlina každý den.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4,8/5)

Milý personál a ochota řešit problémy, všude jednali s úsměvem.

Pláž a moře  průměrně (4,8/5)

Moře průzračné a pláž každý den připravená a čistá, možnost slunečníků "domečků".

Okolí hotelu  průměrně (4,2/5)

Možnost procházek po městečku a možnost nákupů v okolí hotelu. Žádné obtěžování od místních lidí.

Celkový dojem  průměrně (5/5)

Nejprve jsme byli v hotelu ROYAL DECAMERON CLUB CARIBBEAN, který nám byl cestovkou doporučen, ale po 5ti dnech jsme se přestěhovali a udělali jsme moc dobře, tento hotel je sice u letiště, letadla létají ale jen přes den a v noci je klid, moře je zde krásné a průzračné, a krásné koupání i plavání, což u ROYAL DECAMERON CLUB CARIBBEAN nebylo a byla zde možná procházka po městečku i možnosti nákupu. Pokud příště pojedeme na Jamajku, máme svůj typ.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 4
z 4 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro rodiny s dětmi
  • Pro zamilované a manželské páry
  • Pro mládež
  • Pro starší a méně pohyblivé osoby
  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
  • Pro všechny věkové kategorie
  • Pro obchodníky

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání