Napsat recenzi

Nádherný hotel

Recenze hotelu Royal Decameron Montego Beach Hotel **** (Jamajka - Jamajka - Montego Bay)

Hodnocení:
průměrně: 5/5
Vloženo:
Pobyt: únor 2014
Přečteno: 592x
Recenze se líbila: 769 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Krásná dovolená v úžasném prostředí!

Ubytování  průměrně (4,8/5)

Velký prostorný pokoj s koupelnou přímo u moře

Strava a stravování  průměrně (4,8/5)

Pestrá strava,široký výběr .Denně ryby,drůbež,vepřové,hovězí,skopové maso,ovoce,zmrzlina,dezerty. Každý den něčím překvapili. Veliký výběr koktejlů .

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4,8/5)

Pohodlný pokoj,spousta lehátek,hamaky,lavičky,lehátka do vody,vše v dostatečném množství,všude dbáno na hygienu a čistotu.Personál vždy ochotný,i při pzoždění při odletu z důvodu nehody letadla,které pro nás letělo nebyl problém čerpat alincluisive služby až do odjezdu z hotelu.

Pláž a moře  průměrně (4,8/5)

Několik částí pláže, kde si přijdou na své jak plavci tak i neplavci.

Okolí hotelu  průměrně (4,2/5)

Hotel je na hlavní třídě, je tam spousta obchůdků a občerstvení,ale stačí navštívit jednou.

Celkový dojem  průměrně (5/5)

Skvělý hotel u krásného průzračného moře!

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 4
z 4 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro rodiny s dětmi
  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání