Napsat recenzi

Jamajka - krásné moře a příjemní lidé

Recenze hotelu Royal Decameron Montego Beach Hotel **** (Jamajka - Jamajka - Montego Bay)

Hodnocení:
průměrně: 5/5
Vloženo:
Pobyt: prosinec 2014
Přečteno: 416x
Recenze se líbila: 1 100 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Na dlouhý let a neochotný palubní personál letecké společnosti Travel Service dá rychle zapomenout krásné prostředí, příjemní a vstřícní lidé, výborná a pestrá kuchyně.

Ideální dovolená pro odpočinek a relaxaci.

Ubytování  průměrně (4,8/5)

Ubytování bez problémů, denní úklid, klimatizace, vybavení na úrovni.

Strava a stravování  průměrně (4,8/5)

Bohatý výběr jídel s dostatečným množstvím ovoce a zeleniny. Denně několik druhů masa vč. ryb. Chuťově různorodé - každý by si měl vybrat.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4,8/5)

Denně možnosti sportovního vyžití, zábavné programy na pláži, v rámci All plážové bary s výbornými alko i nealko míchanými nápoji (Pina colada!). Ochota a vstřícnost příjemného personálu hotelu, pocit bezpečí (zdravotní hlídky, ochranka a pod.).

Silvestrovský večer s úžasnou večeří z mořských plodů, slavnostně naaranžovanými prostory, programem s reggae a zajímavou taneční skupinou.

Pláž a moře  průměrně (4,8/5)

Písečná pláž přímo před hotelem, udržovaná a čistá, s lehátky a slunečníky, v jedné části s pozvolným přístupem do moře, ve druhé s přístupem z mola. Moře průzračně čisté, vzduch cca 30°, voda 27-28°. Možnost zapůjčení kanoe, šlapadla, katamaranu.

Okolí hotelu  průměrně (4,2/5)

Hotel vzdálen cca 10 min. od letiště, které je však v provozu pouze přes den, v noci je klid.

Obchůdky se zbožím všeho druhu jsou na přilehlé ulici hned za branami hotelu.

Celkový dojem  průměrně (5/5)

Vlastní pobyt super. Hotel a okolí bez připomínek, krásná příroda, příjemní lidé. Při cestě na výlet překvapení ze špatného stavu silnic.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 4
z 4 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání