Napsat recenzi

Jeďte tam, je tam pěkně!

Recenze hotelu Hotel Holiday Inn Sunspree Resort *** (Jamajka - Jamajka - Montego Bay)

Hodnocení:
průměrně: 5/5
Vloženo:
Pobyt: březen 2014
Přečteno: 227x
Recenze se líbila: 874 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Velmi povedený zájezd, můžeme jen doporučit.

Ubytování  průměrně (4/5)

Pokoj pěkný, ale bez ledničky. Přestože avízovali wifi na pokojích, tak u nás nefungovala, muselo se do recepce, ale bylo to naštěstí jen kousek. Jinak pohodlí a velmi pěkný nábytek, do kterého se vešlo spousta věcí. Koupelna pěkná s fungujícím fénem, všude velmi čisto. Výhled z okna na moře - pěkný.

Strava a stravování  průměrně (4/5)

Strava velmi pestrá (jídla se neopakovala), všeho dost včetně zmrzliny a dortů, ráj pro děti.- i ty, co skoro nic nejí, našly vždy pizzu nebo spagetti. Šíleně tlustí Američané se ještě dojídali (což nechápu, že to mohli sníst) dopoledne i odpoledne mezi jídly hamburgery, hot dogy a hranolky v neomezené míře. Normální Evropané (moc jich tam nebylo) tuto možnost nevyužívali, to se prostě nedalo sníst s normálním žaludkem. Večeře a la carte byly dobré (je třeba si objednat hned ráno - později je už obsazeno), nejvíce nám chutnalo v italské (Sorrento). Opravdu vše velmi chutné. Jen jídelna byla naprosto šílená - architektonická hrůza s luxfery, které opticky oddělovaly personál od návštěvníků. Hned jsme se ocitli v 70. letech..., i židle byly plastové. Hotel byl opravdu nacvaknutý hosty, tak si asi ulehčovali úklid.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4/5)

Celý hotelový komplex je vhodný pro rodiny s malými (i většími) dětmi. I ti, co se bojí, se tam naučí plavat. Bazén je obrovský, ale nejhlubší místo je tak asi metr dvacet - zkrátka myslí se na potomstvo. Celý den je u bazénu program (i večer, končí ve 22,00 - což je rozumné). Funguje tam hlídání dětí. V all inclusive je zahrnuta jízda katamaránem, tenis, stolní tenis, volejbal, kajaky a šlapadla, šnorchlování.

Pláž a moře  průměrně (4/5)

Protože jsme po Jamjce cestovali, s údivem jsme zjistili, že má tento hotel jednu z nejlepších pláží, pokud ne nejlepší. Velmi ho ozvláštňoval ostrůvek, ke kterému se dalo snadno dostat (plavání nebo brodění, podle odlivu a přílivu). Na místní poměry byla pláž velká a členitá. Moře bylo velice teplé, ale jako všude u oceánu se nedalo (a nesmělo) dál plavat - jen tam, kde to bylo vyznačené.

Okolí hotelu  průměrně (5/5)

Upravené a krásné se vzrostlými palmami, svěží zelenou trávou - absolutní čistota. Nechyběly krámky se suvenýry. Kousek od hotelu bylo pár obchůdků, kde se dala usmlouvat cena, takže úplně stejné věci tam stály daleko méně. My jsme se také vydali kousek vlevo od hotelu nahoru do kopce, kde byly vily bohatých bělochů (jinak jsou všude vidět jen černí Jamajčané). Velmi zajímavé - stojí to za vidění.

Celkový dojem  průměrně (5/5)

Celkový dojem - báječné! Něco úplně jiného. Doporučujeme nějaký výlet. Když už se člověk trmácí tak daleko, je dobré Jamajku aspoň trochu procestovat. My jsme byli na Black River (ze severu na jih) a V Blue Mountains - na kolech sjezd - hrozná legrace - krásný pohled do horské džungle - (ze západu na východ). Jen jamajská angličtina je trochu oříšek. Americká je proti tomu rajská hudba. Za každou větou "ya man" - pak už jsme to také říkali. Mimochodem celých 12 dní jen slunce!

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 1
z 1 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro rodiny s dětmi
  • Pro zamilované a manželské páry
  • Pro mládež
  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Jamajka - nejlepší hotely

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání