Napsat recenzi

Dovolená Eilat

Recenze hotelu Isrotel Agamim (Izrael - Izrael - Eilat)

Hodnocení:
Vloženo:
Pobyt: březen 2019
Přečteno: 36x
Recenze se líbila: 49 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Celá destinace je TOP, klídek pohoda, žádné davy turistů. Pro středoevropana je to snad poslední vhodný termín. Teploty už v této době jsou okolo 32 st C. Moře 25st C.

Dražší destinace!! Je to více méně Izraelská riviera.

Ubytování 

Hotel a jeho vybavení je doslova luxus.

Strava a stravování 

Velké množství všeho. Rozmanitost pro čechy až nezvyklá a je tipicky Izraelská

Vybavení, služby a personál hotelu 

Nenajdete chybu !

Pláž a moře 

Pláž od hotelu cca 10 min. Písečná pláž. Čistota moře neuvěřitelná. Podél pláží spousta obbchodů, atrakcí. Výlety na lodi, vodní skůtry ( neruší při koupání, mají svůj vyhrazený prostor dost daleko od koupání)

Okolí hotelu 

Maximální čistota, neustále udržovaná. Obrovská spousta květin.

Celkový dojem 

Prostě nádhera

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 1
z 1 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
  • Pro všechny věkové kategorie
  • Pro zamilované a manželské páry
  • Pro rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

Komentáře

Izrael - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání