Napsat recenzi

Jarmila Braná

Recenze hotelu Hotel Belle Arti *** (Itálie - Benátsko - Benátky)

Hodnocení:
průměrně: 5/5
Vloženo:
Pobyt: duben 2019
Přečteno: 5x
Recenze se líbila: 3 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Pobyt v hotelu Belle Arti byl příjemný a pohodlný.

Ubytování  průměrně (4/5)

Pokoj byl pohodlný, příjemně zařízení, jen okna šla špatně zavírat.

Strava a stravování  průměrně (5/5)

Snídaně byly velmi chutné a výběr byl k naší spokojenosti. Obsluha byla příjemná.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (5/5)

Hotel, služby a personál byly skvělé.

Okolí hotelu  průměrně (4/5)

Okolí hotelu je příjemné a zahrada je oáza pohody.

Celkový dojem  průměrně (5/5)

Celkový dojem z ubytování v tomto hotelu byl příjemný a pohodlný. Hotel je v centru a velmi dobře dostupný ze všech stran od zastávek vaporetta.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 1
z 1 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Benátsko - nejlepší hotely

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání