Napsat recenzi

Dovolená snů

Recenze hotelu Hotel Augustus ** (Itálie - Trentino - Alto Adige - Vaneze)

Hodnocení:
průměrně: 3,5/5
Vloženo:
Pobyt: únor 2020
Přečteno: 65x
Recenze se líbila: 40 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Budu stručná:foto pokoje neodpovídá, ale ani náhodou, palandy železné skoro jako na vojne6

U první snídaně zelenina a ovoce snad na jen objednávku

Na pitii místo skleniček plastový kelimek

Slušná ubytovna pro zahraniční delniky

Ubytování  průměrně (3,2/5)

Nic moc

Strava a stravování  průměrně (3,6/5)

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (3,5/5)

Šlo to

Sjezdovky, lyžařské tratě a vleky  průměrně (4,2/5)

Super

Okolí hotelu  průměrně (2,8/5)

Hrůza, okolo Alpy a já koukala do zdi

Celkový dojem  průměrně (3,5/5)

Nic moc

Tento hotel nedoporučuji doporučuje 7
z 13 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro mládež

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Trentino - Alto Adige - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání