Napsat recenzi

Hotel Renzi - únor 2019

Recenze hotelu Hotel Renzi *** (Itálie - Trentino - Alto Adige - Folgarida)

Hodnocení:
průměrně: 4/5
Vloženo:
Pobyt: únor 2019
Přečteno: 16x
Recenze se líbila: 28 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Hotel Renzi patrně odpovídá třem hvězdičkám. Je třeba se oprostit od drobných neduhů vybavení hotelu a raději je neřešit. Zaměstnanci hotelu: sice horší komunikace v AJ, nicméně recepční měla snahu se dohodnout. Slibované WIFI funguje pouze v nejbližším okolí recepce - v žádném případě NE na pokojích!

Také název welness je úsměvné. Pokud jsme chtěli jít do sauny (malá pouze pro 4 osoby), museli jsme si o to zkrátka říci, aby ji nahřáli. Posilovna není rozhodně vybavená alespoň částečně tak, jak jsme zvyklí v ČR.

Od hotelu k vleku je vzdálenost cca 200 m - možná víc. Nicméně v pohodě se dá dojít i v lyžácích. Hotelový skibus vás ochotně však doveze pokud si o to řeknete.

Ubytování  průměrně (2/5)

Hotel Renzi - interiér je poměrně opotřebovaný - uvolněné dveřní kování v obou pronajatých pokojích, nesvítící světlo, nefunkční fén, uvolněná záchod.prkénka, apod.

Strava a stravování  průměrně (4/5)

Výborné! snídaně formou bufetu - dobrý výběr i když každý den stejné.

Večeře: tříchodové - opět vynikající.

Domluva s číšníky v AJ na úrovni.

Jediná výtka k restauraci: výdej večeře až v 19.30 hodin.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (5/5)

Personál ochotný - bez námitek.

Sjezdovky, lyžařské tratě a vleky  průměrně (4/5)

sjezdovky výborně upravené. V odpoledních hodinách s ohledem na vysoký počet lyžařů už těžší. Na Folgaridě-Marilevě velké množství polských turistů. Středisko má však mnoho sjezdových tratí a dá se najít volnější svah.

Okolí hotelu  průměrně (5/5)

Klidné místo, uklizené okolí hotelu ve městečku Folgarida.

Celkový dojem  průměrně (4/5)

Pozitivní, doporučil bych i přes drobné výhrady uvedené výše. Jeli jsme především lyžovat, proto jsme neřešili příliš technický stav pokojů.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 1
z 1 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro rodiny s dětmi
  • Pro všechny věkové kategorie
  • Pro mládež

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Trentino - Alto Adige - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání