Napsat recenzi

Hotel San Lorenzo & Santa Caterina

Recenze hotelu Villaggio Albergo San Lorenzo & Santa Caterina *** (Itálie - Toskánsko - Pescia)

Hodnocení:
průměrně: 5/5
Vloženo:
Pobyt: červenec 2018
Přečteno: 33x
Recenze se líbila: 48 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

S ubytováním a stravou jsme byli více než spokojeni. To se ovšem nedá říci o službách cestovní agentury, respektive prodejce zájezdu, jež byl portál z******. Pokud bychom se neobrátili na vedoucího zákaznického servisu a nestěžovali si na totálně neprofesionální a laksní jednání jejich operátorů, nikam bychom neodjeli. A to by byla velká škoda, jelikož toto ubytování můžeme všem jen doporučit. Byla to jedna z nejlepších našich dovolených.

Ubytování  průměrně (5/5)

Skvělé.

Strava a stravování  průměrně (5/5)

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4/5)

Nehodnotíme plným počtem bodů jen proto, že na pokoji nám chyběla lednička. Jinak vše bylo o.k.

Pláž a moře  průměrně (5/5)

Moře není, ale je tam bazén, který plně uspokojí.

Okolí hotelu  průměrně (5/5)

Celkový dojem  průměrně (5/5)

Skvělé.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 1
z 1 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro zamilované a manželské páry
  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
  • Pro starší a méně pohyblivé osoby
  • Pro mládež
  • Pro rodiny s dětmi
  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

zvětšit mapu

Toskánsko - nejlepší hotely

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání