Napsat recenzi

senioři 55+

Recenze hotelu Hotel Village Citta del Mare *** (Itálie - Sicílie - Terrasini)

Hodnocení:
průměrně: 3,1/5
Vloženo:
Pobyt: září 2013
Přečteno: 2 327x
Recenze se líbila: 323 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 1

Dovolená pro nenáročné cestovatele, Oblast Terassini s dobrou dostupností do Palerma a okolních zajímavýcgh míst a památek

Ubytování  průměrně (3,2/5)

V pokoji poněkud opotřebované vybavení, včetně zámku dveří,ale čisto,každodenní výměna ručníků, zdarma chladnička, trezor, všechny pokoje s terasou a výhledm na moře -(západ).Areál resortu je ve svahu a velmi rozsáhlý , záleží na umístění pokoje pro vzdálenost do jídelny v hlavní budově a k bazénům.

Strava a stravování  průměrně (3,1/5)

Snídaně velmi jednoduchý bufetový výběr : 2 druhy pečiva -rohlík a kroissant, káva nebo čaj a další variace z automatu, plátkový sýr a šunka, vejce na tvrdo, jogurty a cereálie,kompot,mini džemy a máslo(margarin)

Večeře:bufetové předkrmové saláty 3-4 druhy, u výdajových pultů 2 druhy těstovin, 2 druhy ryby, 2 druhy masa + 2ruhy příloh (brambory, rýže,kuskus)

V jídelně vždy fronty a chaos pro velký počet hostů v malém časovém úseku ,ráno 7.30až 9.00 hod. a 19.30 až 21.00 hod.Výhodou neomezená konzumace točeného vína a vody k večeři.Na voucher z recepce (předem) možno večeřet v pizzerii ze 3 druhů pizzy, mimo provoz byl v týdnu již tzv. gril, v sobotu a neděli přeplněn Italy a jejich halasem a nepřádkem na stolech , raději jsme se mu vyhnuli,nelze proto hodnotit.

V barech u bazénů i u moře nebo v hale hotelu lze nakupovat jen na hotelovou platební kartu, na kterou si v recepci vložíte zvolený obnos, útrara se při nákupu odečte.Nevyčerpanou částku při skončení pobytu recepce vrátí.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (3,3/5)

Hotel má 3 pěkné bazény(jeden v délce 50 metrů),u jednoho výřivka , zvláštností je tobogán se skluzavkami přímo do moře na krásných terasách.Sportovní vybavení:venkovní posilovna, tenisové kurty a hřiště pro další sporty, dětský klub a hřiště,cvičení v bazénu a odpolední výuka tance,seniory nebylo využíváno, sportovní byly procházky v členitém terénu areálu.Večerní živá hudba na terase + tanec ,večerní programy v amfiterátru(karaoke) .Malý obchod se suvenýry, potravinami a drogerií, půjčovna aut, boutique s oděvy.

Personál vstřícný, příjemný.V jídelně pozdní odklízení ze stolů.

Pláž a moře  průměrně (3,2/5)

Na hotelovou pláž do vzdálenosti cca 10 minut jezdí malé autobusy po 10-15 minutách- bezproblémové.Vždy dostatek lehátek a slunečníků zdarma, osušky nutno mít vlastní.Příjemná svažitá pláž - písčitá s pruhem oblázků při vstupu do moře.Bedlivý dozor dvou plavčíků , zejm. pokud byly větší vlny

Okolí hotelu  průměrně (3,3/5)

Řídce obydlená krajina , kolem moře jednotlivé vilky a usedlosti, kolem silnice odpadky a nepořádek , areál jsme opouštěli jen autobusem na pláž nebo při výletech ,

Celkový dojem  průměrně (3,1/5)

Hotel lze doporučit pouze pro nenáročné a dobře pohyblivé klienty. Rodiny Italů s dětmi se pohybovaly spíše v areálu u bazénů, na pláž nejezdily.Hluční jižané příliš klidu nezaručují, proto nelze zvolit žádnou z níže uvedených kategorií.

Tento hotel nedoporučuji doporučuje 8
z 15 recenzentů

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

další recenze hotelu »

Komentáře

Michal Abraham: Delfín travel? Uz nikdy! Šílený hotel a málo jídla - 3. 11. 2015 11:36

Musíte doufat, že tam doletíte včas a nebudete mít zpoždění jako my do Mar Menor-Španělsko (14.9.15). Původní odlet z 8 hod. byl změněn na 15.45, skutečně jsme ale odletěli v 18.30. Na hotelu jsme byli v e 23 hod. a večeři po ubytování jsme měli ve 23.20 (dá-li se to nazvat večeře??-viz foto). A to je relativně "za humny". Za peníze co nabízí Delfin bych uz nikdy nezaplatil!! reagovat
Přidat komentář

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Sicílie - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání