Napsat recenzi

Prohlídka hotelu Baia di Nora **** - moc hezký komplex plný zeleně s krásnou pláží

Recenze hotelu Baia di Nora Hotel **** (Itálie - Sardinie - Pula)

Hodnocení:
průměrně: 5/5
Vloženo:
Pobyt: červen 2014
Přečteno: 933x
Recenze se líbila: 601 čtenářům
Fotografie: 55
Videa: 0
Komentáře: 0
  • posezení u recepce posezení u recepce
  • posezení u recepce posezení u recepce

Hotelový komplex Baia di Nora je moc hezký 4* komplex na jednom z nejhezčích míst na jižním pobřeží Sardinie. Rozlehlý areál je plný udržované zeleně a květin. Na písčitou pláž s průzračným mořem pláž se vstupuje přímo z areálu.

Ubytování  průměrně (4/5)

Útulné, vkusně zařízené, prostorné pokoje. Čisté. Na 4* hotel velmi uspokojivé. Budovy/vilky rozeseté v prostorné kvetoucí zahradě. několik druhů pokojů - standard, rodinné, superior a suite. Mají také pokoje pro handicapované.

Strava a stravování  průměrně (5/5)

Strava byla na 4* hotel velmi dobrá. Měli jsme tam oběd, který obecně bývá méně pestrý než večeře, ale i ten byl vynikající. Mnoho druhů čerstvé i tepelně upravené zeleniny, ovoce, maso, ryby, mořské plody, těstoviny, dezerty... Spokojenost. Nabízejí stravování formou polopenze: snídaně formou bufetu, večeře servírovaná formou výběru z menu (salátový bufet, dezerty bufet). Možnost dokoupení plné penze (oběd bufetovou formou).

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (5/5)

Recepce, vstupní hala s posezením, vnitřní i otevřená restaurace, snack bar s nabídkou rychlého občerstvení, barbecue, americký bar, piano bar. V zahradě u pláže pěkný bazén se slunečníky a lehátky, bar u bazénu. Internetové Wi-Fi připojení bylo v celém areálu zdarma, na recepci možnost pevného připojení (internetový koutek) také zdarma. Hotel disponuje několika vybavenými kongresovými sály pro 30 až 200 osob. Za poplatek je možná služba hlídání dětí. Pro děti je také připravován večerní animační program. Hotel má pro hosty k dispozici také vlastní nehlídané parkoviště.

Pláž a moře  průměrně (5/5)

Pláž se světlým pískem hned u areálu hotelu. Vstup písčitý, pozvolnější. Moře bylo krásně čisté.

Okolí hotelu  průměrně (4/5)

Hotel leží asi 2 km od městečka Pula s malebnými uličkami, náměstím, spoustou obchůdků, kaváren, cukráren. Letiště v Cagliari je asi 35 km. V blízkosti se nachází archeologická zóna Nora. V okolí hotelu jsou 2 restaurace: Su Guventedu nebo Terme di Nora.

Celkový dojem  průměrně (5/5)

Moc pěkný 4* hotel s udržovaným areálem a krásnou pláží s čistým mořem. Hotel svými službami uspokojí i náročnější klienty, ale i rodiny s dětmi.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 1
z 1 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro rodiny s dětmi
  • Pro zamilované a manželské páry
  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
  • Pro mládež
  • Pro všechny věkové kategorie
  • Pro starší a méně pohyblivé osoby

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Sardinie - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání