Napsat recenzi

Prohlídka komplexu Villas Resort **** - vilky v klidné zahradě v blízkosti krásné pláže

Recenze hotelu Villas Resort **** (Itálie - Sardinie - Costa Rei)

Hodnocení:
průměrně: 5/5
Vloženo:
Pobyt: červen 2014
Přečteno: 701x
Recenze se líbila: 576 čtenářům
Fotografie: 90
Videa: 0
Komentáře: 0
 • lehátka u bazénu lehátka u bazénu
 • krásná pláž 500 m od hotelu krásná pláž 500 m od hotelu
 • vlastní bazén u vily vlastní bazén u vily
 • vlastní bazén u vily vlastní bazén u vily
 • venkovní bazén u restaurace venkovní bazén u restaurace
 • venkovní bazén u restaurace venkovní bazén u restaurace
 • venkovní bazén u restaurace venkovní bazén u restaurace
 • cesta na pláž cesta na pláž
 • cesta na pláž cesta na pláž
 • cesta na pláž cesta na pláž

Hotelový komplex Villas Resort **** leží asi 1,5 km od letoviska Costa Rei a 15 km od městečka Villasimius. Je to rozlehlý areál plný zeleně, ve kterém jsou umístěny jednotlivé vilky, různé velikosti. Pláž je cca 500 m daleko, ale je moc hezká. Pěkný areál v klidné zóně.

Ubytování  průměrně (5/5)

Hotel disponuje 5 různými druhy pokojů, které se liší velikostí a službami. Některé jsou v hlavní budově, některé ve vilkách v zahradě. Všechny jsou vybaveny: teráskou nebo balkónem s posezením, TV/ Sat, telefonem, klimatizací s individuální regulací, minibarem, trezorem, wi-fi, osuškami na pláž. typy jsou CLASIC, SUPERIOR, DELUXE, SUITE a SUITE ROYAL. Viděli jsme asi 4 druhy vilek, vybavení odpovídá 4*, jsou dost prostorné. Lze si pronajmout i celou patrovou vilu, která je vybavena vším, co potřebujete. Má například i vlastní bazén.

Strava a stravování  průměrně (5/5)

Možnost polopenze nebo plné penze formou bufetu, obědy někdy alá carte. Dle obsazenosti hotelu. Byli jsme zde na obědě, formou bohatého bufetu. Jídlo bylo vynikající.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (5/5)

recepce, 2 restaurace, 2 bary, kongresový sál, bazén, lehátka a slunečníky, Wellness centrum, za poplatek kadeřník. Fotbalové hřiště, tenisový kurt (osvětlení za poplatek), petang, mini fittness, hřiště na beachvolejbal, aerobik, sportovní turnaje. Půjčovna moto kol.

Pláž a moře  průměrně (5/5)

Krásná rozlehlá písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře. Je asi 500 m od hotelu. Dá se tam dojít procházkou pěšky anebo tam jezdí hotelový minibus. U pláže je miniklub a dětské hřiště.

Okolí hotelu  průměrně (5/5)

Hotel se nachází na jihovýchodním pobřeží Sardinie, asi 500 metrů od krásné písčité pláže Castiadas. Tato pláž sousedí se slovutnou pláží Costa Rei. Letovisko Costa Rei je asi 1,5 km daleko a 15 km je to do městečka Villasimius. Areál je v klidném místě plném zeleně. V blízkosti hotelu je potápěčské centrum. Mini golf 18 jamek je cca 600 m od hotelu za poplatek, projížďky na koni 2 km od hotelu za poplatek.

Celkový dojem  průměrně (5/5)

Moc hezký klidný areál plný zeleně. Vhodný i pro rodiny s dětmi.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 1
z 1 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

 • Pro rodiny s dětmi
 • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
 • Pro zamilované a manželské páry
 • Pro starší a méně pohyblivé osoby
 • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Sardinie - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání