Napsat recenzi

Prohlídka komplexu VOI Sighientu Resort **** - hezký resort u pláže a přístavu

Recenze hotelu Sighientu Resort Thalasso & Spa **** (Itálie - Sardinie - Capitana)

Hodnocení:
průměrně: 3,8/5
Vloženo:
Pobyt: červen 2014
Přečteno: 780x
Recenze se líbila: 498 čtenářům
Fotografie: 48
Videa: 0
Komentáře: 0
  • výhledy na moře a jachetní přístav výhledy na moře a jachetní přístav
  • výhledy na moře a jachetní přístav výhledy na moře a jachetní přístav
  • pohled na vstup do hotelu pohled na vstup do hotelu

Hotelový komplex VOI Sighientu Resort **** leží přímo u písčité pláže a jachetního přístavu. Pěkný areál, hezké bazény. Pláž prostorná, ale u vstupu byla s řasami.

Ubytování  průměrně (3,8/5)

Ubytování v tradičně zařízených pokojích. Prostorné pokoje, nábytek dřevěný - etnický styl, tradiční. Pokoje mají zvláštní atmosféru. Nejde o žádný moderní hi-tech design. Naopak. Hotel byl postaven s použitím přírodních materiálů, jako je kámen, dřevo či přírodní plátno. Celkem má hotel asi 220 klimatizovaných pokojů, standard, standard s výhledem na moře a superior. Dvoulůžkové a čtyřlůžkové.

Strava a stravování  průměrně (4,4/5)

2 restaurace a bar. Strava formou all inclusive nebo polopenze.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4/5)

Vstupní hala s recepcí, 2 restaurace, bar, velký venkovní bazén s brouzdalištěm, wellness a SPA, miniklub, tenisový kurt, fotbalové a volejbalové hřiště, posilovna, potápěčské centrum, doplňkové služby pro ukotvení lodí a člunů, jachtový klub. Parkoviště zdarma. Internet u recepce.

Pláž a moře  průměrně (2,9/5)

Prostorná písčitá pláž přímo před hotelem, vstup z areálu od bazénů. Není třeba přecházet žádnou silnici. Na pláži trochu kazily celkový dojem nánosy řas. Při odlivu tam prý nejsou. Moře jinak vypadalo čistě. Hotel na vyžádání zajišťuje i kyvadlovou dopravu od pondělí do soboty k nedalekým plážím.

Okolí hotelu  průměrně (3,2/5)

Hotel je u své vlastní pláže v letovisku Marina di Capitana, v blízkosti zátoky Golfo degli Angeli. Nachází se mezi hlavními centry pobřeží, městy Cagliari a Villasimius. Autobusová zastávka se nachází 5 minut pěšky od hotelu, odtud lze dojet do Quartu Sant’Elena (8 km), nebo do Cagliari (20 km). Letiště Cagliari-Elmas je vzdálené 40 minut jízdy autem. Golfové hřiště cca 30 km od hotelu.

Celkový dojem  průměrně (3,8/5)

Příjemný 4* hotel, kolem bazénů to bylo moc hezky upravené. Prostorný areál s výhledy na moře.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 5
z 8 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro rodiny s dětmi
  • Pro zamilované a manželské páry
  • Pro mládež
  • Pro obchodníky
  • Pro všechny věkové kategorie
  • Pro starší a méně pohyblivé osoby

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Sardinie - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání