Napsat recenzi

Prohlídka hotelu Garden Beach **** - moc pěkný areál na rovince, přímo u krásné písčité pláže

Recenze hotelu Garden Beach Hotel & Resort **** (Itálie - Sardinie - Cala Sinzias)

Hodnocení:
průměrně: 5/5
Vloženo:
Pobyt: červen 2014
Přečteno: 1 070x
Recenze se líbila: 569 čtenářům
Fotografie: 70
Videa: 0
Komentáře: 0
  • recepce recepce

Hotelový areál Garden Beach **** leží v klidné části jihovýchodní Sardinie, u prostorné písečné pláže, asi 3 km od Costa Rei. Tento areál se mi moc líbil, působil velice prostorně, klidně, udržovaně. Příjemná relaxační atmosféra. Areál leží na rovince, vhodný i pro méně pohyblivé osoby. V podstatě to je veliká zahrada ve které jsou rozesety vilky, a přímo ze zahrady vstoupíte na prostornou pláž.

Ubytování  průměrně (4/5)

Příjemné vilky umístěné v zahradě. Pokoj + koupelna s WC, předzahrádka s posezením. Hotel disponuje celkem asi 106 menšími pokoji, vybavenými v sardském stylu. Všechny mají koupelnu se sprchou, fén, klimatizaci s centrální regulací, telefon, TV/Sat, minibar, osušky, trezor a terasu/předzahrádku. Jsou rozděleny do 2 druhů, rozdíl je pouze v poskytovaných službách. Viz též fotky.

Strava a stravování  průměrně (4,5/5)

Strava nabízena jako polopenze: Snídaně formou bufetu a večeře v restauraci La Bahia také bufetovou formou. Možnost přikoupení plné penze (vše formou bufetu).

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (5/5)

vstupní hala, recepce, soukromé nehlídané parkoviště, TV místnost, hlavní restaurace „La Bahia“, restaurace a la carte, dále americký bar, beach bar - v době oběda je zde bohatý výběr salátů, toustů, pizza, teplých hlavních chodů, ovoce, zmrzliny a sladkostí, business lounge (internet s připojením zdarma), games quarter pro děti (biliard, ping pong, fotbálek, atd.), prádelna (za poplatek), obchůdek. V zahradě je velký bazén s lehátky, slunečníky a osuškami zdarma, dětský bazén. Možnost asistence maminkám u oběda a večeře, miniclub (děti 4 - 12 let) a juniorclub (děti 12 - 16 let. Zdarma tenisové kurty (vybavení za poplatek), fotbalové a volejbalové hřiště, aerobik, fitness, spinning, animační programy, sportovní turnaje. Za poplatek pak možná půjčovna horských kol, vodní sporty na pláži - windsurfing, kánoe, vodní lyže, potápěčské centrum, lodní výlety, aj.

Pláž a moře  průměrně (5/5)

Přímo z hotelové zahrady vstup na prostornou pláž se světlým pískem. Vstup do moře pozvolný, moře bylo klidné a krásně čisté.

Okolí hotelu  průměrně (4,5/5)

Hotel leží v klidné části jihovýchodní Sardinie, u bílé písečné pláže 3 km od Costa Rei, 12 km od městečka Villasimius. Cca 400 metrů od hotelu je autobusová zastávka, kde jezdí v hlavní sezóně několikrát denně autobus do Costa Rei. Cca 400 metrů od hotelu je autobusová zastávka, odkud jezdí v hlavní sezóně několikrát denně autobus do Costa Rei. Letiště v Cagliari asi 70 km.

Celkový dojem  průměrně (5/5)

Moc příjemný areál na rovině, ve velké zahradě, těsně u prostorné pláže se světlým pískem. Klidná atmosféra vybízející ke strávení pohodové a odpočinkové dovolené. Líbilo se mi tam, mohu doporučit.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 2
z 2 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro rodiny s dětmi
  • Pro všechny věkové kategorie
  • Pro starší a méně pohyblivé osoby
  • Pro zamilované a manželské páry
  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Další recenze hotelu

Umístění hotelu

Sardinie - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání