Napsat recenzi

Prohlídka hotelu T hotel **** - moderní městský hotel v Cagliari

Recenze hotelu T Hotel Unahotels **** (Itálie - Sardinie - Cagliari)

Hodnocení:
průměrně: 4/5
Vloženo:
Pobyt: červen 2014
Přečteno: 346x
Recenze se líbila: 545 čtenářům
Fotografie: 11
Videa: 0
Komentáře: 0
  • recepce recepce
  • hala u recepce hala u recepce
  • fitness fitness
  • vnitřní bazén vnitřní bazén

T-hotel se nachází přímo ve městě Cagliari a je to moderní až luxusní designový městský hotel. Patří k mezinárodně uznávaným luxusním hotelům. Od pláže je asi 5 km daleko, takže to není typický hotel pro pobytovou dovolenou s ležením u moře. Je to hezký hotel pro aktivní klienty, kteří spíše chtějí prozkoumat památky města a jeho život nebo jezdit na výlety po okolí, anebo pro obchodníky či jako místo pro pořádání konferencí a podobně.

Ubytování  průměrně (5/5)

Moderní až luxusní ubytování odovídající 4 až 5*. Hotel má asi 207 klimatizovaných pokojů různých typů (classic, de-luxe, junior suite, suite, family room, mezonetové pokoje, hi-tech pokoje a exklusivní panoramatické suity,). Každý pokoj je laděn do sjednocující barvy; oranžové, červené, zelené nebo fialové, aby se zde hosté získali vitalitu, energii, relax a harmonický klid. Jsou zde pokoje i pro handicapované a pro alergiky.

Strava a stravování  průměrně (5/5)

T-restaurace je vyhlášená a nabízí gastronomické zážitky. Dále bar a T-bistro. Hotel nabízí vegetariánské a bezlepkové menu. Vinný sklípek nabízí výběr těch nejlepších regionálních a národních vín. Bohaté snídaně jsou v ceně pokoje a jsou formou bufetu.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4/5)

Vstupní hala, recepce, bar se zimní zahradou, T-Restaurace, bistro, fitness centrum, kosmetický salón, wellness centrum T-SPA. Připojení k internetu zdarma a parkoviště zdarma jsou samozřejmostí.

Pláž a moře  průměrně (4/5)

Pláž je bohužel daleko. T-hotel je prostě městský hotel. Dlouhá písečná městská pláž "Il Poeto" je cca 5 km od hotelu. Je možné si tam na několika místech pronajmout slunečníky a lehátka. Pláž je jinak plně vybavena, jsou zde bary, restaurace, toalety...

Další krásné pláže v blízkosti města Cagliari jsou Santa Margherita di Pula, Chia, Su Portu, Tuerredda nebo Capo Malfatano.

Okolí hotelu  průměrně (4/5)

2 km od historického centra Cagliari. Mnoho nákupních možností, restaurace, bary, památky.

Celkový dojem  průměrně (4/5)

Moderní prostorný městský hotel pro specifickou klientelu. Mohu doporučit.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 1
z 1 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro obchodníky
  • Pro zamilované a manželské páry
  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
  • Pro mládež

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Sardinie - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání