Prijemna, poklidna a luxusni dovolena

Recenze hotelu Park Hotel Resort **** (Itálie - Sardinie - Baja Sardinia)

Průměrné hodnocení hotelu:
4,5
(na základě 2 recenzí)
Celkové hodnocení autora:
Vloženo:
Pobyt: srpen 2013
Fotografie: 0
Komentáře: 0

Perfektni hotel s krasnym okolim, vybornym servisem. Zn.: klid a pohoda!!! Velmi komorni atmosfera. Idealni pro vsechny vekove kategorie, pary, rodiny s detmi. Urcite neni vhodny pro mlade lidi, ktere hledaji bujarou zabavu.

Ubytování 

Pomerne prostorny rodinny pokoj se spoustou ulozneho prostoru a obrovskou krytou terasou!! Castecny vyhled na more, prestoze jsme si ho nepriplatili.

Pokoj i koupelna velmi ciste, pokojovy servis/uklid perfektni.

Strava a stravování 

Polopenze s moznosti plne penze. Jidlo chutne, variabilni, ikdyz uroven mozna neodpovida uplne 4* hotelu v evropskem meritku.

Vybavení, služby a personál hotelu 

Nastesti to neni ubytovani typu "all inclusive", takze v hotelu a jeho okoli je klid a pohoda. Nicmene nektere prijemne animacni programy jsou take provozovany - pujcovani kanoi zdarma, mini-club a vecer 20 min mini-disco pro nejmensi, aquagym. V zadnem pripade vas vsak nikdo nenahani k ucasti. A hlavne vecer je klid a zadna nucena zabava, pred kterou nemate kam uniknout. Navic jsou cely den k dispozici 3 vyrivky zdarma.

K dispozici byl take obrovsky a cisty bazen se sladkou vodou a ruznou hloubkou (az 3.5 m) a take detske brouzdaliste a hriste.

Personal je velmi prijemny a ochotny. Musime vsak velmi kritizovat jazykovou vybavenost. Plynne hovorime anglicky a francouzsky, a presto jsme meli problemy domluvit se. Vzdycky se nasel nekdo, s kym jsme se domluvili, ale byla to spise Francouzstina nezli Anglictina.

Pláž a moře 

Genialni!!! Soukroma piscita plazicka v mensi zatoce primo u hotelu s dobrym a pozvolnym pristupem do more. Velmi komorni atmosfera s krasnym vyhledem. Idealni pro vsechny vekove kategorie. Nektera lehatka jsou dokonce na travniku pro ty, kdo nesnasi pisek;-) Lehatka i slunecniky k dispozici zdarma. Mozne zdarma proti zaloze zapujcit plazove osusky, jejich vymena behem pobytu je za poplatek 5 EUR.

Okolí hotelu 

Moznosti vyletu do okoli - pesky i autem. Obchodu a baru kolem moc neni. V okoli je vsak krasna skalnata krajina.

Celkový dojem 

SUPER se vsim vsudy!!! Jedina vytka je jiz zminena omezena jazykova vybavenost personalu, hlavne co se Anglictiny tyce. Ale nakonec, clovek se vzdycky nejak domluvi.

Hotel je vhodný pro:

  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
  • Pro všechny věkové kategorie
  • Pro rodiny s dětmi
  • Pro zamilované a manželské páry

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Komentáře

Další recenze hotelu

Umístění hotelu

Top nabídky dovolené