Napsat recenzi

Děkuji

Recenze hotelu Přírodní krásy v okolí jezera Lago di Garda s koupáním (Itálie - Itálie - Benátsko (Veneto) - Italská jezera - Lago di Garda)

Hodnocení:
Vloženo:
Pobyt: červen 2019
Přečteno: 23x
Recenze se líbila: 16 čtenářům
Fotografie: 4
Videa: 0
Komentáře: 0
  • vodopády, botanická zahrada vodopády, botanická zahrada
  • město Arco - hrad město Arco - hrad
  • císařský palác, lázně poloostrov Sirmione císařský palác, lázně poloostrov Sirmione
  • citróny poloostrov Sirmione citróny poloostrov Sirmione

Celkově zájezd byl velice pěkný. Autobus, pánové řidiči. Musím vyzdvihnout kvality pana průvodce Žáka, to byl balzám pro duši a uši. Program byl dobře naplánován, žádný spěch, klid a pohoda. Vždy jsme měli na jednotlivá místa dostatek času.

Velice Vám děkuji.

Ubytování 

První nocleh byl naprosto v pořádku. Čistota hotelu, snídaně bohaté, milý personál, který rád komunikoval. Nebylo nutné být ve střehu.

Druhý nocleh byl podprůměrný, pokoje sice uklizené, ale tzv.špeluňky. Pokoje pro služtičky. Nebyl dobrý vzduch, klimatizace fungovala buď hodně nebo málo. Po zemi lezli brouci. Místnost toalety a koupelny malá, neprostorná. Snídaně nedostačující.

Strava a stravování 

První hotel velice dobrý.

Druhý hotel podprůměrný.

Vybavení, služby a personál hotelu 

První hotel velice dobrý.

Druhý hotel podprůměrný.

Pláž a moře 

Celé jezero Lago di Garda - nádhera.

Okolí hotelu 

První hotel velice dobrá poloha.

Druhý hotel okrajový, v obchodní zóně.

Celkový dojem 

Velice dobrý.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 1
z 1 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro starší a méně pohyblivé osoby

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

Komentáře

Itálie - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání