Rezidence Oceano

Recenze hotelu Residence Oceano ** (Itálie - Marche - Porto d'Ascoli)

Průměrné hodnocení hotelu:
4
(na základě 1 recenze)
Celkové hodnocení autora:
Vloženo:
Pobyt: červenec 2013
Fotografie: 0
Komentáře: 0

Tato rezidence odpovídá základnímu typu ubytovani tj. Nečekejte luxusni pokoje,kuchyň a uz vubec ne koupelnu. Na rezidenci nám nic nezapachalo za což dávám bod :) koupelna staršího typu. Je potreba vzít vlastní dezinfekci a vse předtim umyt jelikož z 90% dělají úklid vždy poslední navštíveni.

Ubytování 

Klasika, odpovídá cene. Italie všeobecně dražší zalezitost a jejich služby na úrovni ne příliš chvalihodne.

Strava a stravování 

Po prepocitani je lepší vybrat si allinclusive, jídlo drazsi.Jelikož Italové mají své odpolední přestávky je těžké trefit se do jejich času a jít se normálně najíst. Pokud se prispusobite casu bude to lepší varianta.

Vybavení, služby a personál hotelu 

Dobre

Pláž a moře 

Úžasná pláž krasne čisté more.... Perfektní.

Okolí hotelu 

Rezidence ma vyhled na ulici a ostani hotely bez výhledu na moře.Na suvenýry a obchudky musíte pěšky do městečka podél 4 km Palmove riviere. Jede tam však i MHD pravidelne, cena 1 Euro na osobu. Město žije v noci :) přes den, se spí:)

Celkový dojem 

Dobrý až chvalitebny:) nicméně Palmova riviéra, krasne more udělají krásný dojem a stím jsme přijely zpátky domu. Krasnou dovolenou všem.

Hotel je vhodný pro:

  • Pro mládež

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Komentáře

Umístění hotelu

Top nabídky dovolené