dovolená

Recenze hotelu Leonardo Da Vinci Hotel Parc **** (Itálie - Lombardie - Limone sul Garda)

Průměrné hodnocení hotelu:
4,7
(na základě 3 recenzí)
Celkové hodnocení autora:
Vloženo:
Pobyt: srpen 2019
Fotografie: 0
Komentáře: 0

Trochu zklamání, určitě to není místo pro všechny věkové kategorie a rodiče s kočárky. Všude je to samý kopec a schody. Na obrázku to vypadá báječně, ale i přístup k jezeru ( 86 schodů )????

Ubytování 

Ubytování dobré

Strava a stravování 

Hodně špinavé nádobí, museli jsme přebírat talíře, buď bylo nádobí špinavé nebo mokré. All inclusive a oběd na plastové nádobí???? To odpovídá polopenzi.

Vybavení, služby a personál hotelu 

Personál ochotný

Okolí hotelu 

Vpravo tunel vlevo tunel????

Celkový dojem 

Pokud by mi stačilo být jen na hotelu u bazénu, tak v pohodě. Je to opravdu pro mladší generaci a sportovce, určitě ne pro invalidní osoby a rodiče s kočárky ( nebo musí být trénovaní )

Hotel je vhodný pro:

  • Pro zamilované a manželské páry

Tato recenze není ověřena a je čistě osobním názorem jejího autora. Server Recenze.cz ani jeho provozovatel nemůže ověřit, jestli autor hodnocený hotel skutečně navštívil a nenese tak žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost uvedených informací.


Komentáře

Další recenze hotelu

Umístění hotelu

Top nabídky dovolené