Napsat recenzi

Ivo Tásler

Recenze hotelu Villaggio Camping Faro Punta Stilo (Itálie - Kalábrie - Guardavalle Marina)

Hodnocení:
průměrně: 4,2/5
Vloženo:
Pobyt: září 2020
Přečteno: 23x
Recenze se líbila: 7 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Dovolená v Calabrii

Ubytování  průměrně (3,8/5)

Parádní bungalovy s teráskami, pokoke čisté a dostatečně vybavené. Klid a údržba na 1čku. Jely jsme v půlce září a ceny ubytování byli 10 euro za bungalov na noc, neřešily počet osob (je to u konce sezony)

Strava a stravování  průměrně (4/5)

Vařili jsme si sami, tudíž nemohu posoudit

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4,2/5)

wifi pouze na recepci ale nevadilo, byli tam ochotný údržbáři který mi bez problému otevřeli bungalov poté co jsem ztratil klíč v moři, nechtěli, tak sem jim dal každému aspoň vychlazeného kozlika v plechu. Je tam pěkný bazén taneční parket, kde se každý večer něco děje. na pláži si můžete za pár euro pronajmout slunečník s lehátky a po celou dobu je to jen vaše, takže si tam můžete nechat věci. podotýkám že se nám za celých 14 dní nic neztratilo.

Pláž a moře  průměrně (4,5/5)

Pláž je od bungalovů cca 50 m, opravdu paráda. Moře bylo azuro, čisté a pláže písečne se vstupem do moře přes kameny. doporučuji boty do vody. I v září tam bylo 30 a voda teplá.

Okolí hotelu  průměrně (4/5)

Město Guardavalle je nezáživné ale najdete tam 3 obchody s potravinami, větnamce, zeleninu, několik kavárniček se zmrzlinou. radím si objednávat kafe americano, to je takový větší. V okolí jsou památky a starobylé vesničky, kousek už to je i na Sicílii. Kde sme taky byli, navštívili jsme sopku Etnu, dost drahá záležitost

Celkový dojem  průměrně (4,2/5)

Pro rodiny s dětmi je to super, Doporučuji všem kdo nemají moc peněz a chtějí si užít skvělou dovolenou.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 3
z 4 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro rodiny s dětmi
  • Pro mládež
  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Kalábrie - nejlepší hotely

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání