Zhodnocení hotelu , ubytování strava , kulturní akce

Recenze hotelu Pineta Hotel *** (Itálie - Ischia - Ischia město)

Průměrné hodnocení hotelu:
3,4
(na základě 20 recenzí)
Celkové hodnocení autora:
Vloženo:
Pobyt: září 2024
Fotografie: 0
Komentáře: 0

Budu se vyjadřovat k ubytování a stravě v období od 7.-14.9.2024,

. Prosím při čtení si rozbalte níže vžy i skrytý text. Děkuji

Ubytování 

Pokoj pro 3 č.p. 129 . ¨Byli jme jen 2 v přízemí převážně klid ,ale 3 x kolem půlnoci zvuky připomínající natáčení válečného filmu po dobu cca. 10 - 15 min.o intenzitě odhaduji 90 - 100 dB. Nezjišťovali jsme u personálu původ.zvuků, ale žádné záblesky jsme z přízemí neviděli.

Výhled nulový nám nevadil. Místa vzhedem k pokoji pro 3 dosti. Úklid v pořádku, pár zařizovacích předmětů padalo. Na pokoji v koupelně byly jen plastové průhledné kelímky.

Strava a stravování 

Snídaně - celý týden jeden druh salámu a jeden druh krájeného dle mého názoru nízkotučného sýra a jeden druh chleba, který neustále docházel, zbývaly občas jen tvrdé patky.

3x týdně vejce ve skořápce.

Jeden juice v nádobčě s kohoutkem , který 2 dny jen kapal.

Ovoce nějaké hr. víno, meloun a dýně.

Žádný rohlík, žádné celozrné pečivo, jen výše uvedený jedinečný chléb.

Převažovaly každý den se opakující stejné sladké bábovky a buchty koláče v podobě buchty a croisanty, což v době kdy spousta Čechů má diabetes není podle mne dobrá varianta snídaně obhajovaná místními stravovacími zvyky.

Večeře - nutriční hodnota italských specialit jasně svědčila o úspornosti rodinného hotelu, orientovaného převážně na důchodce ,zejména italské důchodkyně. Především porce hlavního chodu vypadaly jako dětské, když 4 - 6 čtvrtek malého opečeného bramboru bylo pravidlem jako k hlavnímu chodu.

Jako příklad uvádím plátek zřejmě makrely s kopečkem hrachu.

Ovoce k večeři bylo 3 x občas i s nahnilými kuličkami vína nebo evidentně v lednici skladovanými blumami. 2 x zmrzlina.

Víno, dali jsme si omylem do džbánku 0,5,l řekl bych, že bylo ovocné.

Nazývat výše uvedené stravování polopenzí potřebuje skutečně velké sebevědomí.

Vybavení, služby a personál hotelu 

Vracím se ještě ke kuchyni. Malé talíře u snídaně mají ve vniřní lemu stopy po tření příborů a budí dojem nemytého nádobí.Rovněž vidličky, nože i lžičky jsou každý jiný.

Personál - číšnici pracují dobře. Mám dojem, že hotel zaměstnává v této profesi i osoby s lehkou fyzickou disfunkcí, což je jistě chvályhodné.

Bazeny -větší chrlil vodu jen z hlavního chrliče, trysky masážní na boku nefukční.

Malý bazen měl trysky masážní funkční , ale hlavní chrlič nefukční.

Během pobytu žádná kulturní ake organizovaná hotelem.

Pláž a moře 

Pláže malé, ale s krásným výhledem na hrad.V sezoně a prázninách - 3 měsíčních zřejmě hustě obsazené.

Okolí hotelu 

V prostoru hotelu mimořádně pěkná flora. Udržovaná.

Celkový dojem 

Dojem ať si každý čtenář této recenze udělá sám.

Hotel je vhodný pro:

  • Pro starší a méně pohyblivé osoby

Tato recenze není ověřena a je čistě osobním názorem jejího autora. Server Recenze.cz ani jeho provozovatel nemůže ověřit, jestli autor hodnocený hotel skutečně navštívil a nenese tak žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost uvedených informací.


Komentáře

Další recenze hotelu

Umístění hotelu

Top nabídky dovolené