Napsat recenzi

Zklamaní

Recenze hotelu Galidon Thermal & Wellness Park Hotel *** (Itálie - Ischia - Forio d'Ischia)

Hodnocení:
průměrně: 4,4/5
Vloženo:
Pobyt: květen 2024
Přečteno: 0x
Recenze se líbila: 6 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Jednolůžák spíš pro sezónniho zaměstnance neź pro klienta čtyřhvězdičkového hotelu. Chybí základní vybavení, místo stolu prkno 80 cm x 25 cm, dvě železné postele s mimořádně špatnou matrací. Ve sprše chybí vaničku, závěs je z PVC. Chybí sady na očistu oděvu a obuvi, šití. Výhled do zdi výklenku..

Ubytování  průměrně (4,2/5)

Pokoj č. 107 těsný a zároveň děsný jednolůžák, kde chybí křeslo, závěs sprchy z PVC a voda teče při sprchování všude, chybí stůl. Není jam odložit kufr. Dvě železné postele s podřadnými matracemi. Výhled ven do zdi. Spíš kuřácké doupě.

Strava a stravování  průměrně (4,4/5)

Ušlý.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4,4/5)

Obsluha v restauraci podivná. Hned 1.den mi kuřecí stehno přistálo namísto na stole na zemi, když předním potřísnilo roh stolu. Vsázeli jsme se, zda potřísněný ubrus zůstane na témže stole i druhý den. Zůstal po celý týden pobytu…

Pláž a moře  průměrně (4/5)

Poměrně daleko od hotelu.

Okolí hotelu  průměrně (4,2/5)

Víc bazénů, dobře použitelné jen dva.

Celkový dojem  průměrně (4,4/5)

Žádná sláva.

Tento hotel nedoporučuji doporučuje 18
z 20 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro mládež

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Ischia - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání