Příště jinam
Recenze hotelu Hotel Rosa *** Itálie - Val di Fiemme/Obereggen - Val di Fiemme / Obereggen
:-(
Ubytování
Hotel i zařízení zastaralé, neútulné. Připadali jsme si jak na dovolené před 30 lety. Je zde vidět , že nejsou peníze na renovaci. Starý nábytek, skříně nešly zavřít, postele vrzaly, špatně řešené osvětlení, tma žádné sušáky na věci atd. málo místa na pokojích. Pro nenáročného turistu, spíše pro mládež dostačující .
Strava a stravování
Velká snaha se přizpůsobit české klientele,pokus o českou kuchyni...rádi bychom uvítali italskou kuchyni, žádné ovoce, zeleninový pult ucházející. jídla byla dost mastná
Vybavení, služby a personál hotelu
Personál hotelu velmi milý, ochotný a vstřícný, bohužel vybavení na velmi nízké úrovni
Okolí hotelu
Málo místa na zaparkování
Celkový dojem
Příště bychom tento hotel nenavštívili.
z 1 recenzentů
Hotel je vhodný pro:
- Pro mládež
Ověřená recenze od klienta Zájezdy.cz
Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.