Napsat recenzi

Fajn dovolená!

Recenze hotelu Residence Cristoforo Colombo (Itálie - Benátsko - Caorle - Ponente)

Hodnocení:
průměrně: 4,4/5
Vloženo:
Pobyt: červen 2019
Přečteno: 14x
Recenze se líbila: 2 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Celkově dovolená, kterou jsme potřebovali. Pohoda, klídek, ...

Ubytování  průměrně (4,1/5)

Super pokoj, jen postele nejsou pro normálního člověka. Hrozně měkké a gauč v kuchyni maximálně pro děti. Tchán 70 let si na něm rozhodil záda tak, že jednou omdlel bolestí při shýbnutí se, takže nepěkné leknutí, odnesl to rozseknutým loktem.

Strava a stravování  průměrně (3,9/5)

Neměli jsme.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4,2/5)

Vybavení v poho, nic nám nechybělo pro naše potřeby, personál příjemný a vstřícný.

Pláž a moře  průměrně (4,5/5)

Bez výtky. Pochvala.

Okolí hotelu  průměrně (4,8/5)

Super, podle našich představ.

Celkový dojem  průměrně (4,4/5)

Doufáme, že příští rok to zase vyjde!!!!!

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 11
z 13 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro všechny věkové kategorie
  • Pro rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Benátsko - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání