Napsat recenzi

Zuzana

Recenze hotelu Island - mezi ledovci, sopkami a horkými prameny (Island - )

Hodnocení:
Vloženo:
Pobyt: srpen 2018
Přečteno: 58x
Recenze se líbila: 367 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Celkovo zájezd překonal moje očekávaní i díky výbornému počasí na Islandu a super partě lidi, které se sešla na zájezdu. Taky průvodce byl velice vstřícny a přispůsobil program zájezdu podle aktuálnímu počasí

Ubytování 

Ubytování v hostelu bylo příjemné - pokoje čisté, personál vcelku ochotní. Akurát kuchyň bola ráno a hlavně večer dost obsazená vzhledem k tomu, že hostel byl plně obsazen.

Strava a stravování 

Stravování ve vlastní režii. Lepší je se předem připravit, kedže možnosti stravovat se v přírode na Islandu je málo. Takže teplé jídlo jenom jednou denně.

Vybavení, služby a personál hotelu 

Vybavení hostelu, obzvlášt kuchyne pro potřeby vaření dostačující. Personál pohodový.

Pláž a moře 

Možnost koupání v geotermálním prameni a v lagune - moc příjemné

Okolí hotelu 

Dostatek supermarketů i další stravovacích zařízení

Celkový dojem 

Celkovo zájezd prekonal moje očekávaní i díky výbornému počasí na Islandu a super parte lidi, které se sešla na zájezdu. Taky průvodce byl velice vstřícny a přispůsobil program zájezdu podle aktuálnímu počasí

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 1
z 1 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro mládež
  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

Komentáře

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání