Napsat recenzi

Krásná dovolená na Islandu v hostelu Selfoss.

Recenze hotelu Island - mezi ledovci, sopkami a horkými prameny (Island - )

Hodnocení:
Vloženo:
Pobyt: červenec 2019
Přečteno: 11x
Recenze se líbila: 30 čtenářům
Fotografie: 10
Videa: 0
Komentáře: 0
 • procházka po Selfossu procházka po Selfossu
 • pohled z jídelny pohled z jídelny
 • vchod do hostelu vchod do hostelu
 • snídaně snídaně
 • jídelna jídelna
 • pokoj pokoj
 • na vycházce po Selfossu na vycházce po Selfossu
 • kostelík v Selfossu kostelík v Selfossu
 • hřbitov v Selfossu hřbitov v Selfossu
 • NÁŠ HONZA S AUTEM! NÁŠ HONZA S AUTEM!

Vzhledem k tomu, že se nejedná o hotel ale hostel, byla jsem velmi spokojená. Podmínky sice skromnější, ale na hostel výborné. Personál skvělý. Prodejce i CK vždy vyšli vstříc s odpověďmi na dotazy a pod., vše co slíbili dodrželi. Nejúžasnější ale byl náš průvodce Jan a jeho terénní vůz, který nás dovezl na spoustu úžasných míst, dopřál nám vše, co jsme si přáli - zastávky na focení, návštěvu míst nad kterými srdce jásalo a to vše s klidem a úsměvem. Na spoustu dotazů fundovaně odpověděl a pokud nevěděl, zjistil. Vše absolvoval s námi, my padali únavou a on nás ještě vozil spoustu náročných kilometrů. Děkujeme!

Ubytování 

V centru obce, dobrá dostupnost obchodů, restaurací, v hostelu byl klid. Možnost grilování, vířivky, užití zahrady.

Strava a stravování 

Měli jsme doplacené snídaně, které byly dobré, dalo se najíst na celodenní výlet. Perfektně vybavená kuchyňka - 4 sporáky s troubou, 4 dřezy, jar, houbičky, utěrky, lednička, skříň na potraviny, dostatek nádobí i prostoru pro více hostů, nikdy jsme nemuseli čekat.

Vybavení, služby a personál hotelu 

Vzhledem k tomu, že se jedná o hostel, byla jsem velmi spokojená. Personál ochotný, příjemný, vstřícný. Pokoj čistý, postel pohodlná, teplo. Na pokoji chybí skříň nebo police.

Okolí hotelu 

Na hlavní ulici, ale ne příliš rušné, v typickém městečku s řekou, kostelíkem, obchody a restauracemi.

Celkový dojem 

Jsem nadšená!

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 1
z 1 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

 • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

Komentáře

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání