Napsat recenzi

Hotel Borgarnes

Recenze hotelu Hotel Borgarnes (Island - Borgarnes)

Hodnocení:
Vloženo:
Pobyt: duben 2019
Přečteno: 19x
Recenze se líbila: 300 čtenářům
Fotografie: 6
Videa: 0
Komentáře: 0
  • Venkovní pohled na hotel Venkovní pohled na hotel
  • Recepce
Recepce
  • Koupelna Koupelna
  • Snídaně1 Snídaně1
  • Snídaně2 Snídaně2

Dostupný hotel nedaleko centra Borgarnes.

Ubytování 

Ubytován jsem byl ve dvoulůžkovém pokoji. Pokoj byl vybaven TV a dostupná bylo také wifi připojení. Jiné služby jsem, díky omezenému času strávenému v hotelu, nevyužil. Nepříjemný byl sirovodíkový zápach vody.

Strava a stravování 

V ubytovacím balíčku jsem měl zaplacené pouze snídaně, které mě překvapily svojí pestrostí a nejvíce mi chutnaly ryby na všechny možné způsoby, které v klasickém kontinentálním hotelu nenajdete.

Vybavení, služby a personál hotelu 

Vybavení hotelu nebylo moc moderní. Připadal jsem si jako v hotelu, který svoji nejlepší slávu zažil mezi roky 1990-2000.

Okolí hotelu 

Hotel je umístěn nedaleko centra města a pokud nevyužíváte hotelové stravování, máte v dosahu obchodní dům Netto+VinBúdin, restaurace, čerpací stanici s restaurací. Cca 500 m od hotelu najdete bazén s welness.

Celkový dojem 

Pro účel přespání a zahájení dne dobrou snídaní hotel splnil moje požadavky. Pokud bych chtěl strávit v hotelu více než 3 dny, ohlížel bych se po jiných možnostech. Snídaňové menu mne překvapilo svojí rozmanitostí a hotelové kuchař zaslouží určitě pochvalu.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 1
z 1 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

Komentáře

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání