Napsat recenzi

Zlatý indický trojúhelník

Recenze hotelu ZLATÝ INDICKÝ TROJUHELNÍK (Indie - )

Hodnocení:
Vloženo:
Pobyt: únor 2019
Přečteno: 44x
Recenze se líbila: 164 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

celkově spokojenost, až na to, že se na místě platí delegátovi nemalý peníz za výlety, které jsou předem známy a pak na místě se rozrostou ještě o další výdaje za další výlety- cca 100 E/ osoba.

Ubytování 

První dva hotely celkem v pohodě, třetí se pyšnil 4,5 hvězdičkami, které neměl ani omylem, některé pokoje neměly okna !!

Strava a stravování 

první dva hotely super, třetí v Dillí hrůza

Vybavení, služby a personál hotelu 

první dva hotely super, třetí hrůza, služby, pokud se z vás sypou peníze jsou na úrovni...bakšiš...bakšiš...bakšiš

Pláž a moře 

nebyli jsme

Okolí hotelu 

strašné...........naše skládky jsou čistší :-)

Celkový dojem 

Doprovázel nás ještě místní rádobyprůvodce, který určoval kdy a kde co bude, všechny peníze se předávaly bez dokladů, vybíral vstupenky z akcí zpět, proč ?? provozoval přímo v buse vlastní "směnárnu", na obědy nás vozil do drahých restaurací....hádejte, platil sám za sebe ?? :-)) za celý týden jsme byli jen jednou na půl hodiny na klasickém tržišti,na obědech jsme strávili denně hodinu

Tento hotel nedoporučuji doporučuje 0
z 1 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro mládež
  • Pro zamilované a manželské páry

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

Komentáře

Indie - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání