Napsat recenzi

docela rychle za teplem

Recenze hotelu Labranda Coral Beach (Gambie - )

Hodnocení:
Vloženo:
Pobyt: únor 2020
Přečteno: 68x
Recenze se líbila: 421 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Za osm hodin letu jste v teple. V únoru 37 stupňů, ale pofukovalo, tak v pohodě. I večer se sedělo jen v šatičkách. V noci příjemná teplota, klimatizaci jsme nepoužívali.

Očkování není povinné, nebyli jsme. Komáři tam sice byli, ale používali jsme Predátor na tělo i do prostoru. Žádné střevní problémy, výborné jídlo, ale trochu stereotypní. Pivo lahvové - chlazené, víno - prý z Francie - vynikající, koktejly také dobré.

Vlny v oceánu - ne pro děti, ale kdo se nebál za vlnami pěkné plavání. Žlutá vlajka celý pobyt.

Ubytování 

Vidět, že je starší, nejhorší jsou plážová lehátka. Přiměřeně uklizeno, vše fungovalo.

Na terasu nám chodily opice. Přes baobab výhled na oceán.

Dobře se spalo.

Strava a stravování 

jídlo dobré, jen opakující se, výborné ryby, každý den grilování.

obsluha milá, nečekají s nataženou rukou, ale mají radost když něco dáte. Průměrná mzda cca 2.500.- Kč

Vybavení, služby a personál hotelu 

Pěkný bazén, nevím jaká byla jeho teplota, ale i kdyby 25 stupňů, vzduch byl 37, tak se zdál bazén studený, ale to bylo asi tím rozdílem teplot a po chvilce plavání perfektní.

Moc se nám líbil večerní program, bubny, tance, zpěv. A byl každý den.

Pláž a moře 

jedete k oceánu - zablbnout si ve vlnách, dobrý plavec si zaplave.

oceán čistý, lehátka docela jetá - potřebují vyměnit.

Pláž je hlídaná, prodejci mohou jen projít podél oceánu.Vše kousek.

Okolí hotelu 

V okolí nic není, musíte na organizovaný výlet, nebo taxíkem. Byli jsme taxíkem v Senegambii na trhu - pro turisty. Taxikář čeká a potom vás odveze. Vše bezpečné.

Výlety také dobré.

Celkový dojem 

Cenově dostupné, neletíte tak daleko a máte fakt exotiku s typickým africkým "nepořádkem"

Delegáti ochotní, dobře informování a nápomocní.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 1
z 1 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
  • Pro zamilované a manželské páry

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

Komentáře

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání