Napsat recenzi

Rezidence Les Chalets du Verdon

Recenze hotelu Rezidence Les Chalets du Verdon (Francie - Val dÁllos)

Hodnocení:
Vloženo:
Pobyt: leden 2022
Přečteno: 20x
Recenze se líbila: 92 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Překrásný, slunečný týden bez mráčků, ubytování skvělé i když mohlo být více sněhu. Vše vyřídila skvělá naše delegátka Ivetka Žebráková, stále usměvavá a pohodová. Nejvíce však chci poděkovat úžasnému, ochotnému panu řidiči Luboši Vaškovi, který nás vezl bezpečně tam i zpět. Kdyby bylo více takových lidí bylo by to fajn.

Ubytování 

Na pokojích bylo až moc teplo i když je psáno že topí jen na 21oC

Strava a stravování 

bylo z vlastních zdrojů

Vybavení, služby a personál hotelu 

bazén a sauna - supr

Sjezdovky, lyžařské tratě a vleky 

Bylo málo sněhu a některé vleky nejezdily

Okolí hotelu 

městečko v blízkosti rezidence

Celkový dojem 

skvělá dovolená

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 1
z 1 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

Komentáře

Francie - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání