Napsat recenzi

Paříž

Recenze hotelu Paříž letecky z Prahy - Hotel Ibis budget Porte de Montmartre (Francie - )

Hodnocení:
Vloženo:
Pobyt: listopad 2018
Přečteno: 35x
Recenze se líbila: 29 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Celkově spokojeni. Pozor občas neteče teplá voda , je potřeba počkat 15 - 20 minut.

Úroveň hotelu zodpovídá ceně. Snídaně jsou k dispozici, večeře lze objednat a do 45 minut donesou.Je zde také mikrovlnka v přízemí hotelu.

Blízko Pařížský bleší trh :) a na obě dvě linky metra asi tak 10 - 15 min pěšky.

Poblíž kavárna Jazz Jazz mají zde výborné Capuccino asi 6 euro pro dva.

Večeře kolem 15 euro pro jednoho. Pizza atd.

V hotelu je automat na poštovní známky atd. Poblíž je pošta. K nákupu lze využít i nedaleký Lidel.

Pozor nezapomenout si případně připlatit kufr do letenky.

Prostě v pohodě :).

Ubytování 

ok

Strava a stravování 

ok

Vybavení, služby a personál hotelu 

ok

Okolí hotelu 

ok

Celkový dojem 

ok

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 1
z 1 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro mládež

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

Komentáře

Francie - nejlepší hotely

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání