Napsat recenzi

PAŘÍŽ NA VÍKEND

Recenze hotelu Hotel Premiere Classe (Francie - Paříž)

Hodnocení:
Vloženo:
Pobyt: duben 2011
Přečteno: 1 547x
Recenze se líbila: 440 čtenářům
Fotografie: 6
Videa: 0
Komentáře: 1
  • Jedinečná bageta. Jedinečná bageta.
  • Hotel Premierre Classe. Hotel Premierre Classe.
  • Okolí hotelu. Okolí hotelu.
  • Eiffelova věž. Eiffelova věž.
  • Pokoj. Pokoj.
  • Okolí hotelu. Okolí hotelu.

V průběhu poznávacího zájezdu - Paříž na víkend, jsmě měly možnost využít služeb hotelu Premiere Classe. Hotel je standardní, jednoduše a prakticky vybaven.

Ubytování 

Hotel Premiere Classe je součástí moderní hotelové sítě rozšířené po celé Francii. Pokoje se skládají z dvojlůžka, nad kterým je umístěno patrové třetí lůžko. Třetí lůžko je obsazeno pouze v případě, že se na zájezd přihlásí trojice.

Dále jsou vybaveny televizí a vlastním sociální zařízením.

Strava a stravování 

Vlastní, ovšem s možností zakoupení snídaní na místě (cca 5 €/osoba).

Vybavení, služby a personál hotelu 

Hotelový pokoj je maličký, avšak prakticky zařízený, čistý. Vybaven televize a vlastním sociálním zařízením. Personál milý a ochotný. Služby standardní.

Okolí hotelu 

Hotel je umístěn na okraji Paříže, proto je okolí klidné. Dále nabízí příležitost k menším procházkám a možnost stravování vedle hotelu. Do města však pár minut metrem.

Celkový dojem 

Celkově jsme s hotelem byly spokojené. Na přespání jednu či dvě noci ideální. Doporučuji.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 1
z 1 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro rodiny s dětmi
  • Pro mládež
  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

Komentáře

Lucie: Ručníky - 27. 2. 2015 10:29

Jsou v koupelně ručníky nebo je třeba mít vlastní? reagovat
Přidat komentář

Francie - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání