Napsat recenzi

Coco Beach - Filipíny

Recenze hotelu Coco Beach Resort *** (Filipíny - Mindoro - Sabang)

Hodnocení:
průměrně: 5/5
Vloženo:
Pobyt: únor 2015
Přečteno: 322x
Recenze se líbila: 912 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Krásná dovolená! Usměvaví a přívětiví lidé, nádherná lokalita, perfektní servis

Ubytování  průměrně (4/5)

Jedním slovem jedinečné! Jako určitý nedostatek bych označila absenci teplé vody, ale i se studenou vodou si v takovém ráji člověk vystačí. - Rozhodně se nejedná o důvod, proč toto místo nenavštívit!!!

Strava a stravování  průměrně (3/5)

Co se týče stravy, tak tu hodnotím průměrně. Ne snad co se týče hotelu, ale v rámci celých Filipín. Možná jsme jeli s až moc velkým očekáváním. Ceny nižší než u nás a strava průměrná.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (5/5)

Personál byl fantastický! Udělají, co vám na očích uvidí. Stále se smějí, jsou velice příjemní a pokud něco potřebujete, vyjdou vám maximálně vstříc. Jedním ze zážitků na této dovolené byli právě samotní Filipínci a jejich pozitivní přístup.

Pláž a moře  průměrně (5/5)

Pokud máte rádi klidné, teplé, čisté a na život bohaté moře - zkrátka rádi šnorchlujete a nejste otužilci, pak jste našli to pravé místo.

Okolí hotelu  průměrně (5/5)

Jedním slovem rajská zahrada.

Celkový dojem  průměrně (5/5)

Pokud to bude alespoň trochu možné, rozhodně se na toto místo podíváme znovu.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 1
z 1 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro zamilované a manželské páry
  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
  • Pro rodiny s dětmi
  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání