Napsat recenzi

Pobaltí

Recenze hotelu Poznejte krásy Pobaltí a Petrohradu během jednoho týdne (Estonsko - )

Hodnocení:
Vloženo:
Pobyt: srpen 2018
Přečteno: 22x
Recenze se líbila: 98 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Zájezd se mi líbil, ale bohužel v některých městech bylo opravdu málo času. Bylo zde hodně přejezdů, ale s tím se dalo u takového zájezdu počítat, jinak by to nešlo stihnout :)

Ubytování 

Strohé a účelové

Strava a stravování 

Vybavení, služby a personál hotelu 

Normální, jen ve Vilniusu mi chyběla lednička

Okolí hotelu 

Celkový dojem 

Velmi mě učaroval Petrohrad, bylo zde nejvíc času a také právem. Zájezd byl hodně uspěchaný, klidně by se to dalo natáhnout na více dní, ale jinak hodnotím zájezd velice kladně.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 1
z 1 recenzentů

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

Komentáře

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání