Napsat recenzi

Krásné Pobaltí

Recenze hotelu Národní parky, zámky i metropole severu Polska a Pobaltí (Estonsko - )

Hodnocení:
Vloženo:
Pobyt: červenec 2019
Přečteno: 21x
Recenze se líbila: 403 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Pečlivě připravený zájezd, zajímavá lokalita, příjemní lidé, krásná města.

Ubytování 

Oceňuji harmonogram ubytování, kdy jsme byli 3x po 2 nocích v hotelu a bylo tedy méně stěhování. Všechny hotely příjemné, výborná snídaně, komfortní postele.

Strava a stravování 

Jen snídaně -švédské stoly s klasickým velkým výběrem, doplněným místními specialitami.

Obsluha bezchybná.

Vybavení, služby a personál hotelu 

Výběr hotelů a jejich lokalita zapadly do plánu cesty. I starší hotel před rekonstrukcí byl vybaven pohodlnými, kvalitními lůžky

Pláž a moře 

Pláž s krásným pískem a teplým mořem jsme vzhledem k harmonogramu navštívili na krátkou dobu, ale byly zpestřením poznávacího zájezdu

Okolí hotelu 

Dobré lokality

Celkový dojem 

Celkový dojem - nádhera. Cesta busem byla samozřejmě dlouhá ale bus byl perfektní, řidiči výborní.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 1
z 1 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

Komentáře

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání