Napsat recenzi

Pobaltí, Helsinki - spokojenost

Recenze hotelu Krásy Pobaltí a Skandinávie (Estonsko - )

Hodnocení:
Vloženo:
Pobyt: srpen 2019
Přečteno: 30x
Recenze se líbila: 377 čtenářům
Fotografie: 12
Videa: 0
Komentáře: 0
 • Helsinki - Finsko Helsinki - Finsko
 • Kurská Kosa - Litva Kurská Kosa - Litva
 • Palanga - Lotyšsko - pobřeží Palanga - Lotyšsko - pobřeží
 • Kaunas - Litva Kaunas - Litva
 • Litva - oběd Litva - oběd
 • Tallin - Estonsko Tallin - Estonsko
 • Klaipeda - Litva Klaipeda - Litva
 • Riga - Lotyšsko Riga - Lotyšsko
 • Riga - Lotyšsko Riga - Lotyšsko
 • Riga - Lotyšsko Riga - Lotyšsko
 • Hora křížů - Litva Hora křížů - Litva
 • Helsinki - Finsko Helsinki - Finsko

Zájezd se nám velmi líbil. Průvodce byl ochotný a obětavý, po společné prohlídce každého místa jsme vždy měli i dostatek prostoru k volnému programu, takže vše proběhlo v příjemném tempu jak společně s průvodcem a skupinou, tak i sami, v žádném případě to nebylo uchvátané. Kurská kosa a Palanga byly skvělým osvěžením oproti prohlídkám měst.

Ubytování 

Ubytování bylo obecně velmi příjemné, měli bychom trochu výhrady ke kvalitě pokoje v Rize. Ale vzhledem k tomu, že jsme tam nocovali jen jednou, dalo se to přejít. Pokoje a personál všude jinde na 1* :)

Strava a stravování 

Výborné, snídaně vždy bohaté, velmi nám chutnaly.

Vybavení, služby a personál hotelu 

Vybavení všude v naprostém pořádku, vše funkční, ručníky všude bělostné každý den, personál vstřícný. Menší výhrady k Rize - nefunkční klimatizace, kterou jsme ale až tak nepotřebovali.

Pláž a moře 

Nejednalo se o pobyt u moře, ale o poznávací zájezd. Nicméně Kurská Kosa v Litvě i pláž ve městě Palanga v Lotyšsku byly úchvatné! Klidně by se tam dalo pobýt i déle. :)

Okolí hotelu 

Celkový dojem 

Spokojenost s ubytováním s drobnými výhradami k hotelu v Rize.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 1
z 1 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

 • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

Komentáře

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání