Napsat recenzi

Pobaltí

Recenze hotelu Expedice hlavními městy Pobaltí s návštěvou Helsinek (Estonsko - )

Hodnocení:
Vloženo:
Pobyt: květen 2019
Přečteno: 21x
Recenze se líbila: 386 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Výlet byl hezký

Ubytování 

Green hotel Vilnius - hotel pěkný, snídaně - velký výběr jídla, jen výhled na stále zaplněnou křižovatku a okolní paneláky nic moc - 4 hvězdičky

Ecoland hotel-boutique Tallin - hotel starší, snaží se imitovat zámek v době baroka, ale nic extra, vypadá to spíš ošuntěle. Pokoj skvělý. Snídaně slabší - jen jeden druh salámu - šunkáč a jeden druh sýra - eidam, trochu málo. bylo tam více věcí - např. krupičná kaše, kolínka, brambory, nějaké koule z mletého masa - to bych si dala k obědu, ne k snídani, jogurt (u nás bych to nazvala kefír nebo tak něco), ovesné vločky, džem apod. Vajíčka jen zapečená ve formě řezu, no nebylo to nic extra, klasická volská oka, hemenex, vařená jsou lepší. - 3 hvězdičky - sníženo za snídani

Strava a stravování 

viz výše

Vybavení, služby a personál hotelu 

Nevím, co měli v hotelu Green, slečna na recepci ochotná.

Nevím, co měli v hotelu Ecoland, ale řekla, že tam už nic navíc nebylo. S nikým jsem se tam nebavila.

Pláž a moře 

nebylo, nevím

Okolí hotelu 

Do obou hotelů se muselo jet z centra daleko, asi půl hodiny, byly v okrajových částech. Je mi jasné, že v centru by ubytování bylo dražší. Jenže v Pobaltí se už v okrajových částech měst nic nenachází, je to už jen na ubytování a nikde nic. Procházka mezi paneláky, silnicemi a zelení ( keře a stromy, těch mají všude hodně) - rozhodně nelákavá představa.

Celkový dojem 

Šlo to

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 1
z 1 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

Komentáře

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání